MENU
 
 

Мед з гарбуза.

 

 

Мед з гарбуза - це справжній бальзам для вашої печінки, а ще він поліпшує травлення і має послаблюючу дію.

Приймати гарбузовий мед рекомендується при ожирінні, хворобах нирок і сечового міхура.

Щоб зробити гарбузовий мед треба взяти гарбуз, зрізати з нього верхівку і вийняти всі нутрощі.

Потім треба насипати в гарбуз цукру до країв, накрити зрізаною раніше верхівкою і поставити в таз.

Гарбуз має стояти в тазу поки скоринка не стане м'якою.

Після цього весь вміст гарбуза злити в банку.

Це і є гарбузовий мед.

Зберігати його треба в холодильнику.

Гарбузовий мед можна пити в будь-якій кількості і в будь-який час.

 

 

Як приготувати і зробити гарбузовий мед?

Якщо взяти невеликий стиглий гарбуз, відрізати у неї верхівку з таким розрахунком, щоб через цей отвір можна було вилучити нутрощі (насіння і волокна), то вийде прекрасна ємність, яку ми заповнюємо цукровим піском. До верху. Цукор для гарбузового меду можна брати будь-який, який Вам більше до смаку. Прикриваємо зверху відрізаною верхівкою і залишимо днів на 10 в спокої. Гарбуз краще поставити в якусь ємність, бо з часом вона стане м'якшою і її важко буде переміщати при необхідності. Краще в прохолодне місце. Чекаємо поки весь цукор розчиниться в гарбузовому соку. Як тільки він розчиниться в виділеному гарбузовому соку, гарбузовий мед зливаємо в зручну ємність.

 

Якщо верхівка гарбуза покрилася цвіллю за цей час – не біда. Робимо отвір в денці і зливаємо мед через нього.Зацвілу частина зрізаємо і викидаємо, а з зацукрованої частини вийдуть прекрасні цукати, якщо їх запекти в духовці. Можна використовувати при приготуванні каш, запіканок і .т.д.

 

 

Зберігання гарбузового меду

Щоб гарбузовий мед довше зберігався, його можна проварити до загустіння, але в такому випадку загубиться і частина корисних речовин, які гарбуз передав сиропу

 

Корисні властивості гарбузового меду

Такий гарбузовий мед багатий на вітаміни, вважають, що він допомагає боротися з холестерином, атеросклерозом, зменшує набряки при серцевій недостатності. Гарбузовий мед крім вітамінів, містить залізо, тому його корисно приймати при анемії і загальному виснаженні організму.

 

А як Ви будете насолоджуватися гарбузовим медом – це на Ваш розсуд. Чи то як варення з чаєм, то чи як сироп до млинців або сиру, або придумаєте свій варіант залежить від Вашої фантазії.