MENU

 
 
 

6 СИМПТОМІВ СЕРЦЕВОГО НАПАДУ, ЯКІ НЕ МОЖНА ІГНОРУВАТИ.

Серцевий напад - одна з головних причин раптової смертності серед дорослих у всьому світі. Основні причини проблем з серцем: високий рівень холестерину, високий кров'яний тиск і куріння.

 

Ось ознаки і симптоми наближення серцевого нападу, які не можна ігнорувати. Інакше вже через місяць або два вас може чекати інфаркт!

 

1. ДИСКОМФОРТ В ОБЛАСТІ ГРУДНОЇ КЛІТКИ.

Якщо вам іноді здається, ніби хтось тисне вам на груди, або ви відчуваєте печіння і защемлення грудних нервів, негайно зверніться до лікаря! Зазвичай ці симптоми спостерігаються під час фізичних навантажень – навіть під час активного відпочинку.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ХРОНІЧНА ВТОМА.

Неймовірна втома і майже повна втрата енергії – ще одна важлива ознака, що наближається серцевий напад. Якщо зазвичай ви відчуваєте себе вичавленим як лимон вже до обіду, навіть якщо «нічого не робили», вам потрібно частіше спати вдень. І записатися до лікаря!

 

 

 

 

 

 

 

3. ВИ ЧАСТО ВІДЧУВАЄТЕ ОЗНОБ.

Вас морозить навіть коли застудою і не пахне? Це означає, що у вас проблеми з кровоносною системою або легенями. Негайно зверніться до лікаря!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. НАБРЯКИ.

Якщо у вас регулярно з'являються набряки то тут, то там, значить, ваш організм відчуває труднощі з перекачуванням крові по всьому тілу. Буває, що ви відчуваєте себе непомірно роздутими, особливо в області кісточок, ніг і ступнів? Ідіть до лікаря!

 

 

 

 

 

 

 

5. ЗАПАМОРОЧЕННЯ.

Це відбувається через те, що мозок страждає від дефіциту кисню. Ваші здібності до координації своїх рухів знижуються, якщо в гіпокампі його мало. Якщо легка нудота і запаморочення – ваші постійні супутники, вам пора записатися до лікаря.

 

 

 

 

 

 

 

6. ЗАДИШКА

Коли серце стає слабким, ваші легені починають працювати в посиленому режимі. Тому що вони намагаються зробити важливу роботу за серце: раз кисню з крові поставляється мало, потрібно збільшити інтенсивність його споживання. Якщо ви відчуваєте задишку від будь-якого мінімального фізичного навантаження, це привід звернутися за медичною допомогою.