MENU

 
 
 

БАЛЬЗАМ З ЗЕЛЕНИХ ВОЛОСЬКИХ ГОРІХІВ.

Пропоную вам спробувати виготовити в домашніх умовах чудовий бальзам із зелених волоських горіхів. Це майже універсальний засіб.

Незрілі плоди волоського горіха містять вітаміни: С - для зміцнення імунітету, РР (нікотинову кислоту), що допомагає при хронічному гепатиті і цирозі печінки, сприяє зниженню рівня холестерину, допомагає при ішемічному інсульті та використовується як ранозагоювальний засіб при виразках і гастритах.

Галова кислота - це протіопухолевий засіб, а р-кумалова кислота - захищає і очищає клітини печінки і від токсинів.

Бальзам із зелених волоських горіхів очищає кров, виводить паразитів з нашого тіла, допомагає при захворюваннях щитовидної залози, шлункових захворюваннях, ниркових і легеневих полікістозах, підвищує імунітет.

 

Рецепт:

1 кг зелених волоських горіхів молочної стиглості (коли ще не утворилася тверда шкаралупа під зеленою оболонкою, величиною приблизно з одину гривню), подрібнити (порізати або через м'ясорубку), додати 1 кг цукру (або меду). Скласти в чисту трьох- літрову банку, закрити пластиковою кришкою і поставити в темне місце на 21 день. Потім процідити і можна вживати.

 

Застосування:

По 1 столовій ложці 1 раз на день вранці перед їжею.

 

Протипоказання: алергія на компоненти бальзаму, гіппертіреоз.

 

Зелені волоські горіхи діаметром до 1см можна приймати як таблетку, не розжовуючи, просто проковтнути, запиваючи водою. Приймати по 1 шт. в день 2-3 рази в тиждень. Такий спосіб вживання зелених горіхів добре допомагає при гіпотиреозі (заниженою функцією щитовидної залози).

 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕПАРАТУ, ЗАСОБУ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ!