MENU

 
                          
 

Біоенергетика людини

Автор: Наталія Остапенко

 

Пропонуємо  вам ознайомитись зі складним, але потрібним для розуміння будови людини матеріалом.

Мова піде про енергетичну будову людини, так як її розуміють і відчувають люди.

Я неодноразово вам вже говорила що світобудова – це таємниця, і людина, як частина світобудови, є такою ж інтригуючою таємницею. До кінця ці таємниці розгадати неможливо. У кожного є свої трактування цих таємниць, енергетичної будови біополя людини.

Я тут грунтуюся, в основному, на класичних даних, які склалися впродовж останніх 5-6 тисячі років, що дійшли до нас з різних східних вчень, а також на своїх власних внутрішніх видіннях і відчуттях енергетики людини та розумінні її механізмів функціонування і структури.

Тому всякі суперечки на цю тему я вважаю абсолютно безпідставними і безглуздими. Головне, щоб внутрішнє бачення допомагало зцілення людей, реально працювало в техніках. А тонкощі, назви, колір і т.п. нюанси – це  вже у кожної людини – свої унікальні.

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРУКТУРА ЛЮДИНИ

Розглянемо тепер яка ж енергетична будова людини. Попередньо, виходячи з усього вище сказаного, потрібні де-які уточнення.

Навколишній світ для людини практично непізнаванний. Ми можемо лише припускати, робити висновки, будувати гіпотези.

Виходячи з того невеличкого зерянтка знань, що нам дано на сьогоднішній день, можна зробити висновок, що наш фізичний світ далеко не єдиний. Очевидно, і це вже доведено фізиками, що існує безліч інших світів, як ми їх останнім часом називаємо, паралельних світів або Тонких світів.

У кожному з цих світів своя матерія, своя енергія. Наші органи почуттів не здатні сприймати ці Тонкі світи. Тільки окремі люди з незрозумілих причин можуть мати екстрасенсорні здібності від народження.

В той же час можна розвинути в собі ці здібності!

Я, наприклад, не мала раніше ніяких екстрасенсорних здібностей. Але моє велике бажання і робота в цьому напрямку увінчалися успіхом. Зараз я реально бачу і енергетичні і кармічні проблеми людей, як їм можна допомогти.

Люди, які не мають від народження екстрасенсорних здібностей, але стають на шлях духовного розвитку і непохитно слідують ним, поступово набувають здатностей і властивостей, які можна назвати божим даром. Вони починають відчувати енергії тонких світів, особливо Енергію Життя і Гармонії.

Вищі Сили, сприяючи їм на їх духовному шляху, дають таким людям можливість користуватися цією Енергією з метою зцілення себе і своїх близьких. Ці люди поступово починають відчувати свій постійний зв'язок з Вищими Світлими Силами з Тонких світів, завдяки чому у них з'являється дар передбачати події, дар ясновидіння.

В результаті у таких людей, яких «ведуть» по життю Вищі Божественні Сили, все в житті починає «вдаватися»: сприятливо складається сімейне життя, всі негаразди припиняються, як за помахом чарівної палички, налагоджується матеріальне благополуччя, і що найдивніше – зникають всі хвороби. Людина відчуває, що скинула з себе тягар Карми. Але, що найважливіше, людина стає на шлях духовного розвитку, відчуває, що тепер – це для нього головний шлях в житті. Його Душа очистилася і прагне подальшого вдосконалення.

Тепер ви розумієте, що наше життя, тут у фізичному світі, тільки маленька частина нашого життя там, в Тонких світах. І головне, що це життя є причиною того, що відбувається постійно, щосекунди там.

А там – свої закони, які абсолютно не відповідають нашим тутешнім законам людського соціуму. Але саме там вирішується наша доля. Там знаходиться наша Душа і там Вищі Сили, які «ведуть і контролюють» нас, вірніше нашу Душу. І судять її, бідненьку нещадно, і карають, за те що ми творимо тут, в цьому світі, прагнучи будь-якими шляхами урвати шматок побільше та посолодше від пирога мирського життя.

А в результаті ми отримуємо те, за що боролися. Може якось і вдається отримати солодкий шматок, хоча не так часто і не такий великий, як хотілося б, але незрозуміло звідки ці постійні хвороби, неприємності, проблеми. А вони ж звідти!

Давайте тепер проаналізуємо, що ж ми представляємо собою в цілому і там, і тут, в комплексі?

 

ФІЗИЧНЕ та ЕФІРНЕ ТІЛО

Згідно сформованим, на основі найдавніших знань, уявлень людина складається з семи тіл.

Перше тіло - фізичне.

Це наше добре знайоме і рідне нам тіло. Як кажуть мудреці давнини і їх послідовники, це тіло проявлено в фізичному світі. Інакше кажучи, воно «живе» саме тут, в нашому грубому матеріальному світі. У світі, з добре відомими нам фізичними законами, які ми вчили в школі. У світі з нашими настільки недосконалими соціальними законами, які ми без кінця міняємо. І як вже говорилося, що наші соціальні закони абсолютно не відповідають Законам Всесвіту і Законам Тонких світів.

Наше фізичне тіло складається з плоті і крові, різних органів, нервової системи, ендокринної системи та органів відчуття, які здатні сприймати сигнали цього, фізичного, світу (світлові сприймають очі, звукові – сприймають вуха, смакові – сприймає язик, запахи –сприймає ніс, тактильні – рецептори дотику на шкірі) .Ось мабуть і все. Тобто нам дано необхідний мінімум, щоб жити в цьому світі.

Друге тіло - ефірне.

Наше сприйняття, тут у фізичному світі, вже не сприймає і не відчуває цього тіла і всіх наступних за ним. Це тіло проявлено в ефірному світі. Як пише Дайяна Стайн: «Ефірне тіло - це перший від фізичного тіла енергетичний шар. У цьому шарі аури укладена дуже важлива для життєдіяльності фізичного тіла енергетична система - система чакр.

Все, що трапляється в фізичному тілі - відбувається в першу чергу в ефірному. Зцілення ефірного тіла маніфестує себе в поліпшенні фізичного здоров'я. У цьому шарі аури знаходиться енергетичний близнюк фізичного тіла, відомий як «Ефірний двійник ».

Ефірне тіло або Ефірний двійник повністю «просочує» наше фізичне тіло і виходить за його межі на 15-30 см. Таким чином, можна зробити висновок, що ефірне тіло - це наша «енергетична станція».

Як ми знаємо, чакри поглинають енергію (прану) з навколишнього простору і по системі енергетичних каналів доставляють її до всіх органів і тканин.

Можна припустити, що світ, в якому «живе» наше ефірне тіло складається з енергії життя і Гармонії, так необхідної нам для життя. Адже коли ми отримуємо ініціацію, яка відкриває чакри і підсилює потік енергії по ним саме за допомогою енергії життя і Гармонії, ми зціляємо себе і своїх близьких ...

 

Астральне тіло

Третє тіло - астральне.

Його ще називають тіло емоцій. Астральне тіло також «просочує» повністю фізичне і ефірне тіло і виходить за межі фізичного тіла на 50-80 см. «Живе» астральне тіло на Астральному Плані, тобто в астральному (Емоційному) тонкому світі.

Астральне тіло представлено Астральним двійником. Головними і дуже важливими структурами астрального двійника є Лінія Хара та її чакри. В астральному тілі (двійнику) знаходяться 13 чакр Хара. Найважливішими є: Трансперсональная точка, розташована над тім'ям. Вона енергетично пов'язує фізичне, ефірне і астральне тіла з Вищими Божественними Енергіями, спрмовуючими людину на правильний життєвий шлях, а також насичують енергетику астрального двійника чистими Божественними енергіями, аналогічними Енергії Життєвої сили, але більш тонкими.

 

Чакра Каузального тіла – розташована в основі черепа. Тут розташована матриця що з'єднує фізичне, ефірне і астральне тіла з кармічним. Через цю чакру маніфестується Карма на всі три розташовані нижче тіла.

Хара-чакра. – Розташована нижче пупка. Її колір золотий або помаранчево-коричневий. Її функція полягає в маніфестації мети жизни. В Цигун  Хара-чакра називається Дань-тянь. В хара-чакрі сконцентрована воля людини. Чим розвиненіша хара-чакра, тим більше людина може досягти в житті, йдучи по правильно обраному шляху до мети свого життя.

Земна чакра - розташована нижче ніг. Її призначення стабілізація зв'язку людини з планетою. Це також дуже важлива чакра. Людині необхідно мати дуже міцний зв'язок з матінкою-Землею. Інакше розвиваються дуже серйозні хвороби, психічні порушення.

Астральний двійник володіє розвиненим усвідомленням нашого дитячого сприйняття. Західні психологи часто називають його «Внутрішня дитина». Він відрізняється ніжністю, ранимістю, вразливістю.

Всі проблеми емоційного плану, які коли-небудь були у нас, відкладаються в усвідомленні астрального двійника і надалі дуже впливають на наше життя.

Усвідомлення астрального двійника може відкриватися, а може і не відкриватися нашій свідомості. В останньому випадку, якщо ми не змогли усвідомити будь-яку свою стару емоційну біль і допомогти своєму астральному двійнику зцілиться від неї, то вона продовжує спотворювати нашу енергетику, відбиваючись на всіх сторонах життя – на долі, на наших контактах з людьми. На здоров'ї. Якщо ж ми змогли усвідомити і зцілитися від емоційної травми далекого минулого, Астральний двійник зливається з Ефірним двійником. При цьому відбувається їх взаємне посилення, і вони стають частиною свідомого духовного усвідомлення. Застосовувана при цьому практика зцілення карми, допомагає заповнити втрачену енергію і вирівняти енергетику. Як результ ми отримуємо лікування в цілому – в долі, у здоров'ї.

 

ПРОДОВЖЕННЯ            

 
 

Сторінка 1

Енергетична структура людини

Фізичне та Ефірне тіло

Астральне тіло

Сторінка 2

Душа людини

Сторінка 3

Ментальне тіло

Кармічне тіло

Сторінка 4

Духовне тіло

Божественне тіло

ЩО ВАМ ХОЧЕ СКАЗАТИ ВАША ДУША