MENU

 
                          

Біоенергетика людини (сторінка 2)

Автор: Наталія Остапенко

 
 

ДУША ЛЮДИНИ.

     

У мене є інформація про те, що Душа людини - це і є власне його Астральне тіло. І центральна її частина розташована на лінії Хара в центрі грудей, там, де розташований тимус.

 

Можна міркувати таким чином. Один із законів Гермеса Трісмегістра говорить: «Що нагорі, те й унизу». Закон цей поширюється абсолютно на все у Всесвіті (система будови атома аналогічна планетарній, спірально закручені галактики і спіральні вихри торсіонних полів і т.д.).

Можна зробити висновок - тому що все живе в цьому світі має енергетичну структуру і розмножується, то і Божественна енергія повинна мати таку властивість, як розмноження.

Всесвіт не має меж. Божественний Абсолют повинен прагнути заповнювати її створеними світами. І я думаю, що він теж повинен розмножуватися, як і все живе. Він повинен прагнути породити нових Богів, які будуть створювати нові світи в цьому безмежному Всесвіті. Як ми вже розглянули раніше, Бог - це Енергія Абсолютної Любові, що має свідомість і волю. Я думаю, що ми і є його діти, дуже нетямущі, яких він породив і знайшов чудовий спосіб виховувати – завдяки втіленню нашої енергетичної монади (Душі) – в фізичному матеріальному світі. А як інакше енергія може нарощувати свій розум, своє розуміння, свою волю і свої душевні якості – Абсолютну любов.

Звичайно, це дуже сміливі припущення.  Якщо міркувати далі, то ми з вами, чи то пак, люди, повинні мати аналогічні Божественним енергетичні структури, які виконують основні функції властиві Божественному Абсолюту.

Перше – повинен бути енергетичний центр, який згодом розвинеться в центр Енергії Абсолютної Любові. Саме на лінії Хара астрального тіла ми і бачимо Чакру душі. Саме її ми повинні всіляко розвивати, вирощуючи в своїй душі безумовну любов, яка в подальшому переросте в Абсолютну Любов.

Друге – повинна бути структура, що несе функцію свідомості. Як вже було сказано, у астрального тіла є дитяче усвідомлення, яке повинно надалі розвинутися за допомогою ментального тіла в цілісну Духовну Свідомість всієї Монади.

Третє – повинен бути також центр, який здійснює функцію волі. Це Хара -чакра. В процесі життя, людина, долаючи перешкоди і неухильно йдучи до своєї мети, розвиває свій центр волі.

Як бачимо, в астральному тілі є все необхідне, щоб ми могли його назвати маленькою енергетичною частинкою Божественного Абсолюту. Я думаю, що всі інші тіла, є свого роду «помічниками» в вихованні тіла Душі – астрального тіла. Якщо усвідомлено підходити до цього, то, я думаю, людина зможе набагато оптимальніше вирішувати поставлені перед нею завдання і справлятися з проблемами, що виникають на життєвому шляху.

Ми бачимо, як би подвійність в будові людини. З одного боку: фізичне тіло з органами почуттів і нервовою системою, з мозком, через який надходять всі сигнали від органів почуттів і команди органам руху і т.п. У мозку, як ми знаємо, також відбуваються всі розумові процеси, нерозривно пов'язані з нашою життєдіяльністю в фізичному світі. Все це нам добре відомо з анатомії і фізіології людини.

Але є деякі моменти, які наука досі точно не може пояснити. Наприклад, підсвідомість. Що це таке? Але те, що вона є – це добре все знають. Можна припустити, що підсвідомість це і є свідомість нашої Душі – нашого астрального Тіла.

Друнвало Мелсхіседек дуже велике значення надає шишкоподібній залозі, розташованій в нашому мозку. Він стверджує, що шишкоподібна заліза у Атлантів була дуже великих розмірів – з тенісний м'ячик, а зараз зменшилася до розмірів горошини.

Він вважає, що саме з шишкоподібної залозою в нашому фізичному тілі пов'язані екстраординарні здібності і можливість дихання праною.

Друнвало Мелхиседек пише: «У кожної людини істинне знання про Реальність міститься там – в шишкоподібній залозі. Але ці рівні розуміння зараз для нас недоступні, бо людина втратила пам'ять при Падінні (від 16 до 13 тисяч років тому, людство впало з того дуже високого рівня, на якому воно перебувало), і при відсутності пам'яті ми стали дихати по-іншому.

Замість того, щоб вбирати прану через шишкоподібну залозу і направляти її вгору і вниз по нашій центральній трубці (Лінії Хара), ми почали вдихати її через рот і ніс. В результаті прана стала надходити в організм в обхід шишкоподібної залози, що позначилося на способі нашого бачення Єдиної Реальності.

Ми стали інтерпретувати її по-іншому (те, що називається поділом на добро і зло, або полярна свідомість). Полярна свідомість змушує нас думати, що ми знаходимося всередині тіла і дивимося назовні, що ми якимось чином відокремлені від того, що «зовні нас». Це чистої води ілюзія. Таке сприйняття здається реальним, але в ньому немає ні крапельки істини. Це просто бачення реальності зі стану, яке ми отримали після Падіння ».

Ось які цікаві і незвичайні думки. Всі, хто прочитали всі 9 томів Карлоса Кастань’єди і трохи знайомі з вченням толтеків, знають, що ці слова Друнвало повністю підтверджуються. Толтеки прямі нащадки атлантів. Вони зберегли знання атлантів. Ті з них, які володіють не тільки знанням, але і умінням застосовувати в житті різні феномени (створювати ефірного двійника, подорожувати в сновидіннях, зцілювати, переміщатися в паралельні світи, «бачити» енергетичну сутність людей і ін.) Зараз іменуються магами.

Такі як Дон Хуан (учитель К.Кастань’єди) не тільки «бачать». Вони володіють всіма екстраординарними здібностями, якими очевидно володіли Атланти. Перерахування всіх чудес, які вони «витворяють» зайняло б дуже багато місця. Ті, хто зацікавляться, можуть про це самостійно прочитати в книгах К.Кастань’єди. У вченні Дона Хуана і толтеків досягнення такого рівня, коли можливе виконання різних «чудес» є наслідком, результатом багаторічної роботи по психологічному, якщо так можна сказати, самовдосконаленню.

Головна їх мета – це досягнення найвищого рівня самоусвідомлення та управління особистою силою. В результаті своїх багаторічних спеціальних вправ вони починають «бачити» енергетичну структуру світу, людей, енергетичні взаємозв'язки. Вони досягають здатності досконало управляти силами Тонких світів, використовувати незнайомі нам можливості Тонких світів.

За допомогою своїх особливих практик вони прагнуть збільшити свою особисту силу, яка кожного з нас веде по життю, оберігаючи від неприємностей, смерті, допомагаючи у вирішенні життєвих завдань, веде нас найбільш прямим шляхом до мети нашого життя.

Завдяки практикам толтеків, їх самоусвідомлення досягає таких висот, про які ми навіть не можемо здогадуватися. Вони можуть повністю управляти своїм енергетичним двійником, очевидно Астральним двійником. Він ще має назву - тіло сновидіння (коли вони їм управляють через сновидіння).

Саме за допомогою свого тіла сновидіння вони відвідують інші паралельні нашому світу світи.

Незважаючи на свої надлюдські досягнення – це дуже скромні і веселі люди. Позбутися від особистої важливості – для них одне з найперших завдань.

Принципи навчання толтеків ми будемо застосовувати в роботі нашої школи особистісного зростання. Вони і нам будуть допомагати в досягненні успіхів у просуванні до особистісного вдосконалення.

Отже, підіб'ємо підсумки, що ж є головним, на думку «просунутих» людей, таких як Друнвало Мелхиседек і толтеки?

Головне навчитися «баченню». Усвідомлювати, по-перше, себе не як чисто фізичне тіло, а як енергетичне.

Дон Хуан постійно повторював: «Ми, сяючі істоти – суть енергія». Фізичне тіло «живе» в матеріальному світі. Енергетичне тіло,  Душа – «живе» в Тонких енергетичних світах. Коли ми навчимося такому «баченню», потрібно буде вчитися далі – розширювати свої зв'язки з Тонкими світами, в яких мешкає наша Душа. Незабаром ми зможемо навчитися отримувати інформацію з Тонких світів. Наша свідомість почне рости. Відбуватиметься поступове об'єднання двох розрізнених свідомостей – свідомості нашого фізичного тіла і свідомості нашої Душі (очевидно, це саме вона і є підсвідомістю).

Почне відбуватися ваше з'єднання з вашим Вищим «Я». Як пише Друнвало Мелхиседек: «З'єднання з Вищим «Я» – можливо, найважливіша подія, яка може відбутися у вашому житті ...  Всі ваші дії, думки і емоції будуть наповнені великою силою і мудрістю. Багато людей, включаючи мене, намагаються зрозуміти, як з'єднатися зі своїм вищим «Я». Багато з тих, хто якимось чином встановив цей зв'язок, не знають, як це сталося. »

Таким чином, можна зробити висновок, що загальне і головне в намаганні людей, які намагаються пізнати себе, возз'єднатися зі своїм Вищим «Я» (Душею) і йти до подальшого вдосконалення, шляхом духовного зростання:

1.Зростання власного усвідомлення.

2.Нарощування своєї особистої сили.

3.Плекання в собі безумовної Любові (Абсолютної Любові, Божественної Любові).

 

Тут хочеться навести цитати, які говорить Дон Хуан з приводу саме цих намагань:

 

«Ми - променисті істоти, а для променистих істот значення має тільки особиста сила».

 

«Воїн нічого не повинен віддавати на волю випадку. Воїн дійсно впливає на результат силою своєї свідомості і свого непохитного наміру» (людину, що йде по шляху зростання своєї свідомості і особистої сили, толтеки називають воїном).

 

«Воїни повинні бути бездоганними в своїх зусиллях змінитися, щоб сполохати свою людську форму і скинути її».

 

«Для воїна найголовніше – здобути цілісність самого себе».

 

«Що б ми не робили і ким би ми не були – все це засновано на нашій особистій силі. Все, що робить людина, визначається рівнем його особистої сили. Вір своїй особистій силі. Це – єдине, що є у людини в цьому таємничому світі!  Дай своїй силі можливість «вести» тебе.»

 

«Воїн все приймає як виклик, тоді як звичайна людина все приймає як благословення чи прокляття. Іншими словами, для воїна все світі тоналя (матеріальному, фізичному світі) є викликом. І в результаті, найбільшим викликом з усіх є його ставка на силу. Але сила приходить з нагваля (Тонкого світу)».

 

«Сила прийде до нас тільки після того, як всі ми без взаємних докорів приймемо свою долю».

 

«Воїн вчиться фокусувати свою волю, де захоче. Наче ніби його воля, яка виходить з середньої частини тіла (Хара - чакри), була єдиним світловим променем.»

 

«Зміцнення духу, очищення його і вдосконалення – єдине заради чого варто жити»

 

«Людина може самостійно стати людиною знання, неухильно долаючи всі труднощі навчання життя, без поспіху і зайвої повільності йдучи якнайдалі по шляху розкриття таємниць особистої сили. Для людини знання – головне це накопичення особистої сили».

 

«Долею всіх нас стало стати бранцями сили. Але життя воїна ні в якому разі не може бути холодним, самотнім або позбавленим почуттів. Тому що вона ґрунтується на любові, відданості і посвяченні тому, кого вона любить. – Це Земля, цей світ. Для воїна не може бути більшою любові. Тільки якщо любиш цю Землю з непохитною пристрастю, можна звільнитися від печалі. Воїн завжди веселий, бо його любов незмінна. І його кохана – Земля – ​​обіймає його і обсипає його неймовірними дарами. Печаль – доля лише тих, хто ненавидить цю Землю, що дає укриття всім живим істотам. – Дон  Хуан з ніжністю погладив землю – Це миле створіння, яке є живим до самої останньої порошинки і розуміє кожне почуття, заспокоїло мене. Воно вилікувало мою біль, і, нарешті, коли я повністю зрозумів мою любов до нього, воно навчило мене волі».

           

Ось які мудрі і чудові думки висловлює толтек  Дон Хуан. І ми в цих думках можемо знайти для себе дуже багато корисного. Якщо ми тепер знову повернемося до Астрального тіла, до Душі, то можна зробити наступні логічні висновки:

Наша Душа представлена ​​в тонкому астральному світі у вигляді астрального тіла. Астральне тіло «бачущі» (Дон Хуан і всі толтеки, К.Кастаньеда , Барбара Бренанн і інші) сприймають як овальний яйцеподібний кокон, що світиться золотавим світлом. Людей, які пересуваються по вулиці, «бачущі» сприймають як флоорисцентні яйцеподібні кокони, які при переміщенні залишають глибоку борозну в енергетичному полі Землі.

З верхньої частини яскравих коконів виходять золотисті промені і спрямовуються вгору. Таким чином, кожна промениста Монада (людина) з'єднана потоком енергії як з Землею, так і з космосом. (Зі Всесвітом).

Світимість живих істот складена з еманацій Божественного Абсолюту. Саме з них і складається внутрішній вміст променистих коконів. Астральний світ весь складається з Божественних енергій (еманацій).

Бачащі також «бачать», як еманації зовнішні по відношенню до кокону, чинять тиск на внутрішню частину кокона. Це тиск визначає той рівень свідомості, який має дана істота. У верхній частині кокона бачущі спостерігають більш яскраве світіння бурштинового кольору – тут розташована свідомість індивіда.

З центру голови, з чакр Очей, які знаходяться на лінії Хара, йдуть два енергетичних променя. Це сприйняття Астральним тілом навколишнього світу.

Багато хто помічав, що розглядаючи незнайому людину, ми відчуваємо до неї або ворожість (неприйняття) або доброзичливість (прийняття), ще до того як почали спілкуватися з нею. Це наш енергетичний центр, розташований в голові нашого астрального тіла, доповідає інформацію про енергетичну взаємодію з астральним Тілом даної людини. Як часто ця інформація виявляється дуже вірною!

Як вже було сказано раніше, в центрі грудей на лінії Хара знаходиться центр самої Душі. Саме в цьому місці зосереджені всі еманації, пов'язані з Енергією Любові. І в точці трохи нижче пупка розташований наш центр волі – Хара-чакра. Звідси також виходять енергетичні «волокна» або як казав Дон Хуан «промені». Саме завдяки центру волі ми можемо нарощувати свою особисту силу, втілювати в життя намічені нами плани, впливати своїм вольовим зусиллям на інших людей.

Саме на лінії Хара лежить наш зв'язок як з Землею, так і із Всесвітом. Крім цього на лінії Хара знаходяться зв’язки її з іншими енергетичними тілами. Дайяна Стайн називає їх матрицями. Астральне тіло з'єднується з Ефірним тілом і системою чакр безпосередньо в проміжністій (кореневій) чакрі, чакрі тимуса (серцевій), в трансперсональній точці - тім'яній чакрі, в чакрі Третього ока і в горловій чакрі. Ментальне тіло з'єднується з Астральним матрицею, розташованою в районі третього ока - чакра Третього ока.

Крім цього, Каузальне (причинне або кармічне) тіло пов'язане з Астральним тілом через матрицю, розташовану в районі горла, в чакрі каузального тіла Лінії Хара. З Духовним і Божественним тілом Астральне тіло, як вже було раніше сказано, з'єднується в районі трансперсональної точки, отримуючи через цей канал енергію і інформацію від вищих Божественних Сил.

Як бачимо Астральне тіло (тіло Душі) має всі необхідні енергетичні структури: центр Свідомості, центр Любові і центр Волі – заради вдосконалення яких відбулося втілення даної Душі у фізичному світі. Крім цього, Астральне тіло має міцні зв'язки, як з Ефірним тілом, так і з іншими Тонкими тілами.

Божественне, Духовне і Каузальне (Кармічне) тіла здійснюють функцію генерального керівництва даною Душею. Божественне тіло є носієм ідеалів Вищих енергій, еталонів Вищих Вселенських Законів, Планів. Кармічне тіло уважно «пильнує», щоб ці еталони ні в якому разі не порушувалися. При порушенні ж – неминуче покарання. Покарання у вигляді енергетичних команд і сигналів, які негайно застосовують покарання, відповідно енергетичне, до Душі.

Наша Душа приймає удар на себе. Якщо ж ми продовжуємо порушувати Вселенські Закони, енергетика нашої Душі внаслідок безперервних потоків спотвореної енергії (покарань) втрачає свій гармонійний початковий стан і, таким чином, не може передавати Ефірному тілу гармонійні сигнали. В результаті порушується гармонійна робота чакр – основних постачальників енергії в наш організм.

В енергетичних каналах відбувається блокування енергії, застої енергії. Результат – хвороби.

Все це дуже складні механізми. Нам, нашим розумом це ніколи не зрозуміти. Ми можемо тільки приблизно щось припускати, здогадуватися. Навіть толтеки, маючи такі досягнення в плані особистісного самовдосконалення, майже не розуміли, як це все відбувається. У них були особливі практики, які передавалися тисячоліттями від вчителя до учня і вони зобов'язані були строго їх виконувати, не вдаючись до жодних власних висновків і не намагаючись все це зрозуміти. Дон Хуан говорив: «Цей світ незбагненний і таємничий. Також незбагненні і таємничі в ньому і ми».

Єдине, що на сьогоднішній день нам дано знати, це те, що ми променисті істоти, які мають чудову Душу. Що наша Душа прагне як можна швидше вирости, стати Богоподібною. Саме для цього вона втілилася на нашій грішній Землі. Тільки тут в цьому складному фізичному світі вона може далі розвивати свої здібності: нарощувати свою Свідомість, свою Волю, свою Любов. Ми її втілення і помічники в цьому. Потрібно спробувати навчитися бути її помічниками.

 
 
 
ПРОДОВЖЕННЯ             
 
 

Сторінка 1

Енергетична структура людини

Фізичне та Ефірне тіло

Астральне тіло

Сторінка 2

Душа людини

Сторінка 3

Ментальне тіло

Кармічне тіло

Сторінка 4

Духовне тіло

Божественне тіло

ЩО ВАМ ХОЧЕ СКАЗАТИ ВАША ДУША