MENU

 
                          

Біоенергетика людини (сторінка 4)

Автор: Наталія Остапенко

 
 

 ДУХОВНЕ ТІЛО, БОЖЕСТВЕННЕ ТІЛО

- Це останні два Тонких тіла людини.

Божественне тіло простягається на неозорі висоти. У ньому сконцентровані всі Вищі Духовні Божественні Еманації, які для нас є основними духовними канонами і джерелом для нашого життя і існування взагалі. Без них життя, як таке не було б можливе взагалі. Це тіло відкривається вільному контакту з вищими Божественними Силами.

Ці Тонкі енергії входять в людину через його Божественне тіло і транслюються на нижні плани, виробляючи коригування всіх нижчих Тонких тіл відповідно до Божественних Еманацій. Перебуваючи в щільному фізичному тілі, людина спочатку усвідомлює себе спочатку, як фізичну Субстанцію. У міру накопичення життєвого досвіду під впливом потоку енергій Божественного тіла, людина повинна прийти до усвідомлення себе як божественної сущності, прийняття того, що є якийсь вищий дух, який по всіх усюдах, а значить і в ньому самому. У нього складається божественне світовідчуття, віра в божественну природу людини. Хоча це буває далеко не завжди. Це багато в чому залежить від того, на якому духовному рівні перебувала Душа людини, що втілилася в цьому світі.

Потреба в вірі у людини велика. Без неї вона втрачає орієнтири в світі, в якому живе, відчуває себе незахищеним від вітрів і долі, кинутим для чогось в жорстокий неласкавий світ. Ця потреба і є прояв тонких енергій Божественного тіла.

Духовне тіло людини розташоване ближче до решти Тонких тіл і фізичного тіла. Воно є неначе сполучною ланкою, що з'єднує Вищі Божественні енергії з самою людиною. Стародавні східні релігії стверджують, що Духовне тіло (там воно називається Буддхічним тілом або «тілом Духовного розуму») являє собою кулю Світла величезного розміру, який виступає дуже далеко за межі Кармічного тіла і ментального тіл і, одночасно, проектується також всередину них, проникаючи крізь усі попередні шари, як газ проникає в воду і розчиняється в ній.

У Духовному тілі людини фіксується інформація про призначення людини, його долю та місію на Землі. Про своє призначення звичайна людина намагається не замислюватися, і вже тим більше не говорити про якусь місію. Тим часом приречення долі є у кожної людини. Але знання своєї долі приховано від поверхневого погляду, глибоко в підсвідомість. До цього знання людині ще треба дорости. Духовним тілом.

Людина вже безпосередньо стикається з Вищими Вселенськими Силами. На рівні Духовного тіла саме вони «ведуть» людину. І не людині вирішувати займатися або не займатися йому своїм духовним вдосконаленням і очищенням Тонких Тіл. Це вже не особиста справа людини, а проблема, що хвилює Вищі Сили Всесвіту. І людина обов'язково буде відчувати цю спонукаючу силу виконати певні кроки. Якщо ж вона їх не стане виконувати і відхилиться від тієї дороги, по якій її «ведуть», то тут вже Вищі сили «віддячать» їй по повній програмі. Подивіться навколо – скільки нещасних людей, хворих, з невдалою долею, що спилися! Це все результат даного Вселенського порядку.

Людина повинна любити себе, прислухатися до себе, довіряти собі. Адже його Душа точно знає, якою має бути людина. Не дарма кажуть: «Ця справа мені до Душі». А людина повинна докласти всіх зусиль для того, щоб розвинути свої здібності, свій талант, долаючи свою лінь, інертність, навіженість і все інше, що у нього було в арсеналі кармічних боргів.

Людина повинна в своєму житті досягти творчих висот, займаючись улюбленою справою. Тільки тоді можна сказати, що вона підняла на вищий рівень свої Божественні властивості: Любов і Творення, Розум і Усвідомлення, Намір і Волю. Людина стала Творцем.

І не має значення, в якій області людського життя це досягнуто вами: в мистецтві, в будівництві або в бухгалтерії. В будь-якій справі людина може проявити свою творчість. Тільки тоді вона досягне і в матеріальному житті успіху. Ось де ми бачимо гармонію!

Повна єдність і гармонія як духовного так і матеріального. Ось до чого повинна прагнути кожна людина! Саме це я хочу донести до всіх, кому не байдуже своє життя та доля.

Я звертаюся до цих людей. Ви, ті хто прагне до свободи від жорстких обіймів свого занадто матеріального его, хто готовий до возз'єднання зі своєю Душею, хто готовий стати чуйним і чутливим до спонукань свого Духу (Духовного тіла), готовий бачити тут на Землі позитивну реальність, наповнену Силою і Божественною любов'ю – я в свою чергу готова допомагати вам. Читайте уважно мої пости. Тут ви знайдете для себе ту початкову інформацію, яка допоможе почати рухатися вперед по своєму Шляху – Шляху Сили і Мудрості, Шляху возз'єднання зі своєю Душею і Духом. Всі ви можете сміливо звертатися до мене. Ваші особисті внутрішні блоки, помилкові деструктивні установки і переконання, негативні програми, кармічні борги, – все це заважає вам рухатися вперед. А самі ви не впораєтеся. Сама людина не в змозі часто навіть усвідомити свої проблеми. А щоб подолати їх потрібна колосальна кількість енергії. Тут ви можете розраховувати на мене. Я вам буду допомагати.

Отже, всі, хто прагне до світла Любові, Гармонії і Єдності – в добрий Шлях!

 
 
 

ЩО ВАМ ХОЧЕ СКАЗАТИ ВАША ДУША

З точки зору біоенергетики, хвороба – це порушення рівноваги, яке в свою чергу походить із забуття своєї справжньої сутності. Сама хвороба є сигналом про те, що ви забули, хто ви є насправді. Хвороба – це плач вашої Душі. Якщо ви навчитеся розуміти те, що вам хоче сказати ваша Душа, то зрозумієте і які кроки вам потрібно зробити, щоб повернутися до рівноваги і здоров'я.

Таким чином, хворобу можна розглядати як урок, який ви викладаєте самому собі з метою згадати, хто ви є насправді. Ви повинні усвідомлювати – Ви промениста істота, частка Вселенського Божественного плану. А Божественний план – це Єдність, Любов і Творення. Цілителька і ясновидиця Барбара Бреннан: «Внутрішньому баченню доступні всі виміри суті людини. Я почала працювати з тонкими тілами, зцілювати душі і змогла допомогти людям згадати, що таке їх душа. Цілитель, допомагаючи людям, повинен брати на себе частину тих неймовірних страждань і болю, які мучать пацієнтів. Я змусила себе без здригання дивитися на величезні енергетичні спотворення і душевну неврівноваженістю, з якої живуть багато людей. Людство буквально пронизане страшним болем, самотністю і глибинним прагненням до свободи. Праця цілителя – це справа любові. Цілитель проникає в найболючіші точки душі і ніжно пробуджує надію. Він м'яко будить спогади про той прекрасний давній стан, в якому перебувала раніше душа стражденної людини. Своїми пальцями цілитель торкається до Іскри Божої всередині кожної клітинки тіла і нагадує їй, що вона і є Бог в людині, та справжня нитка Аріадни, яка веде Душу у Всесвіті по шляху єднання зі своїм Божественним Планом на виконання Вселенської волі».

Ми – люди, ми заплутуємося в своїх проблемах, самі ускладнюємо собі життя, не можемо знайти правильний життєвий шлях. Ми не знаємо, а хто і знає, той забуває, ЩО МИ ЧАСТИНКА БОГА! Ми несемо відповідальність за свій духовний ріст. Тільки тоді настане гармонія в нашому житті, коли ми шляхом напруженої духовної роботи очистимо себе на фізичному, емоційному, ментальному і духовному планах. Тільки після цього ми зможемо відновити стосунки зі своїм Вищим «Я» і отримати єдність і гармонію. Тільки тоді ми зможемо стати господарями свого життя і добитися вершин творчого і матеріального процвітання.

Для цього необхідно зробити перший крок: заглянути всередину самого себе. Це не так просто. Майже у всіх там знаходяться такі завали! Там різні страхи, вірування, комплекси. Саме вони по руках і ногах пов'язують нашого Внутрішнього Бога – нашу Душу.

  
 
 

Сторінка 1

Енергетична структура людини

Фізичне та Ефірне тіло

Астральне тіло

Сторінка 2

Душа людини

Сторінка 3

Ментальне тіло

Кармічне тіло

Сторінка 4

Духовне тіло

Божественне тіло

ЩО ВАМ ХОЧЕ СКАЗАТИ ВАША ДУША