MENU

 
 

Чистка печінки за методикою

Марви Оганян

 

 

Автор цієї методики - М.В. Оганян. Марва Вагаршаковна - прекрасний лікар-терапевт, біохімік, прихильниця природних методів лікування організму і просто душевна людина.

 

Модифікована методика очищення печінки Андреаса Моріца, адаптована для тих людей, у кого є серйозні проблеми з печінкою, жовчним міхуром, або якщо він взагалі видалений і навіть при гепатиті.

 

Автор цієї методики – М.В. Оганян. Марва Вагаршаковна – прекрасний лікар-терапевт, біохімік, прихильниця природних методів лікування організму і просто душевна людина.

 

1. Підготовчий період: 14-ти денний голод на відварі з медом і лимоном, 3 рази на день протягом усього часу лікувального голодування необхідно промивати кишечник клізмою.

 

2. Наступні 3 дні (після підготовчого періоду) випивати по 2 л свіжовичавленого яблучного соку і по 1 літру суміші дистильованої води (2 склянки) з соками грейпфрута і лимона (2 склянки соку грейпфрута і сік 1-го лимона).

 

3. На четвертий день продовжуйте пити яблучний і грейпфрутово-лимонний сік до 14 годин, але після цього часу дозволяється тільки чиста вода.

 

Приблизно о 17.30 почніть готувати суміш: в літрову банку налийте 3 склянки дистильованої води, розчиніть в ній 100 гр. сульфату магнію, додайте туди 125 гр (півсклянки) оливкової олії і сік 1-го лимона. Перемішайте все, готову суміш розділіть на 4 рівні порції.

 

4. О 18.00 випийте першу порцію суміші магнезії (англійської солі) з соком і маслом, покладіть на правий бік грілку і ляжте на неї.

 

5. О 20.00 випийте другу порцію суміші. До цього у вас вже повинен був випорожнитися кишечник, якщо це не відбулося - скористайтеся клізмою.

Для неї вам знадобляться: кружка Есмарха, 2 чайні ложки солі і 1 чайна ложка соди на 2 л води температури 38˚С. Встаньте на коліна, змастіть наконечник трубки кухля Есмарха вазеліном або рослинним маслом холодного віджиму і, спираючись на лікті і коліна, введіть в кишечник по 2 літри води 3 рази поспіль. Всього вам потрібно ввести 6 літрів води для промивання кишечника.

 

6. О 22.00 випийте 200 мл грейпфрутового соку, додавши в нього 1 чайну ложку меду. Постарайтеся хоча б 20 хвилин після цього лежати без руху на правому боці, все ще прогріваючи печінку грілкою. Постарайтеся заснути. Бажано, якщо ви ляжете на високі подушки – голова повинна бути вище живота.

 

7. Вранці в 6.00-6.30 випийте третю порцію суміші, запийте її склянкою теплого відвару соку лимона з медом.

 

8. О 8.30 випийте останню порцію суміші, запийте її ще однією склянкою теплого відвару.

 

9. У 10.00-10.30 випийте склянку свіжовичавленого грейпфрутового або яблучного соку. Замість соку грейпфрута можна робити суміш із соків лимона і апельсина.

 

10. До 13.00-16.00 продовжуйте пити яблучний сік стільки, скільки хочеться, а після, зробіть вищеописану клізму з допомогою кружки Есмарха. Якщо є бажання, її можна повторити.

 

11. Вранці наступного дня повторіть клізму.

Надалі, голодування не рекомендується для наступних чисток печінки (тобто повторюйте цю процедуру з 2 пункту статті), але чистку печінки потрібно обов'язково повторювати кожні 2 тижні всього 5-12 разів – до тих пір, поки при черговому чищенні у вас більше не виходитиме каменів або піску.