MENU

 
 
 

Чудо-трава, що здатна здолати рак всього за 40 днів!

Нещодавно вчені виявили, що одна маловідома рослина здатна не тільки на те, щоб смішити людей своєю кумедною назвою, а й цілком може виявитися дієвим засобом від раку.

 

Після того, як вчені провели клінічні випробування на мишах, вони були вражені. Всього за 40 днів піддослідні тварини були абсолютно здорові – в них не залишилося і сліду від ракових клітин.

 

Тепер вчені, що проводили дослідження, збирають кошти на їх продовження на людях.

 

Ця рослина, яку прозвали китайці «лозою бога грому» або «лей гон тен» з давніх часів використовується в народній китайській медицині для лікування багатьох хвороб, включаючи ревматоїдний артрит.

 

А після досліджень, проведених Інститутом дослідження раку, розташованому в Міннесоті, після 40-денної терапії, проведеної за допомогою вилучених з цієї рослини речовин, тіло піддослідних тварин повністю очищалося від раку, і залишалося таким навіть після припинення лікування. Дослідження проводилися на звичайних мишах-полівках, і показали відмінні результати.

 

Вчені пов'язують ефективність лікування з тим, що ця рослина містить велику кількість речовини під назвою тріптолід, ефективність якого в боротьбі з раковими захворюваннями підтверджують і інші дослідження.

 

Крім того, вони не виключають, що протираковими властивостями можуть володіти і багато інших рослин – як відомі (такі, як імбир), так і не дуже – та ось тільки фармакологічним компаніям подібні дослідження нецікаві.

 

І хоча сама трава вкрай дешева, і деякі вчені вже зайняті розробкою ліків на її основі, швидше за все, це закінчиться тим же, що і завжди – ліки будуть запатентовані однією з великих фармакологічних компаній, і будуть продаватися за великі гроші.