MENU

 
 

 Цілитель із Верхньодніпровська Віктор Громов продовжує творити чудесаГазета "Днепр вечерний" вже писала про унікальну особистість – цілителя із Верхньодніпровська Віктора Громового. Наш матеріал викликав справжній фурор. До цих пір в редакцію часто звертаються за адресою та телефоном Віктора, покладаючи на нього останню надію. Через кілька років, на численні прохання читачів, ми знову вирішили розповісти про долю відомого ясновидця.

Яновидення з'явилися після стресу
Мати народила Віктора враженим страшною хворобою – церебральним паралічем. Не бажаючи возитися, віддала в дитячий будинок. Нелегка доля тільки загартувала покинуту дитину. У ранньому віці він усвідомив, що є на світі Бог, який все бачить і знає.
- Я щиро вірив, що Господь мені обов'язково допоможе, - каже Віктор.
Якості ясновидця і цілителя проявилися в хлопчика раптово, після перенесеного стресу. Буквально на руках у Віті помер малюк, до якого Громов був дуже прив'язаний. Коли після цього в палату увійшли санітарка і медсестра, погляд хлопчика немов просвітив їх наскрізь. Він чітко побачив, що обидві вони вагітні. Відчув, що в однієї з них народиться мертва дитина, а в іншої - здорова дівчинка. Вітя тут же сказав про це, але жінки тільки знизали плечима. Минув час, і все збулося.
- Потім почав лікувати дітей з дитячого будинку, - згадує цілитель. - Став допомагати і людям зі сторони.
До Віті Громова потяглися з усієї округи. Про ясновидця хлопчика заговорило все місто.
Після інтернату хлопець ледь вмів читати і писати. Став самостійно освоювати грамоту, потім – основи медицини. Тепер багато читає, на його столі з'явився ноутбук. Ця феноменальна молода людина намагається усвідомити, хто ж він є насправді.
Сам Віктор вважає, що талант лікувати отримав від Бога, адже одного разу йому з'явився ангел в білому одязі ... А основа дару – духовна чистота, моральна сила і глибока віра у Всевишнього. Як стверджує сам Віктор, без цього ніяке чудо неможливо.


Віктор спить лише кілька годин на добу
Кожен день у будинку на вулиці Театральній у Верхньодніпровську багатолюдно. Поруч з іномарками стоять Москвичі і Жигулі. Судячи з номерних знаків – це гості з Полтавської, Кіровоградської, Черкаської та інших областей. Не кажучи вже про транспорт з рідними дніпропетровськими номерами.
Не тільки у будинку, але і в коридорі – натовп страждущих. Вже не перший рік люди приїжджають сюди, щоб потрапити до провидця, звістка про якого докотилася до інших країн.
Черга поступово просувається до заповітних дверей. У ній немає озлобленості і нетерпіння: люди знають, що цілитель знайде час для кожного. Віктор Громов приймає до ста осіб на день, з шостої ранку до пізна. Знесилений, але завжди в прекрасному настрої, він пізно вночі стає під холодний душ, щоб «очиститися». Спить - всього кілька годин. Адже потрібно поспішати до тих, для кого він – остання надія.
- Відновити сили допомагає віра в Бога, - каже Віктор. - Справжній цілитель повинен бути хрещеним і глибоко віруючим, без цього лікувати людей неможливо.
Жорсткий розпорядок дня неухильно виконується з року в рік. Правда, останнім часом, Віктора все частіше відвозять до Києва і Москви, де його допомоги чекають відомі люди. Зустрічі з ясновидцем просили такі популярні телеведучі, як Тіна Канделакі і Андрій Малахов.
Екстрасенс побував і за кордоном. Ось одна, здавалося б, неймовірна історія. Цілителю довелося летіти в австрійське містечко Інсбрук до сім'ї, яка родом з України.
- Мене запросила до себе дружина одного з місцевих банкірів, - розповідає Віктор. - Жінка довго хворіла. За її словами, я з'явився їй у сні, після чого - знайшла мій контакт в Інтернет і запросила до себе. Я підлікував її і продовжую дистанційно контролювати стан здоров'я. Ми спілкуємося по телефону.


«Ясно бачу будь-які відхилення і одночасно лікую ...»
Цікаво спостерігати за роботою екстрасенса. Якийсь час Громов розглядає пацієнта як би з дистанції, потім підходить майже впритул, легко торкається. Він будь-якої людини навіть на далекій відстані бачить як ніби під рентгеном і звичайно не розпитує про болячки. Дослідивши поглядом і руками, ставить діагноз.
- Я ясно бачу будь-які відхилення і одночасно лікую ...
У черзі багато таких, хто на собі пізнав чудо, що виходить від погляду і рук Громова. Тепер вони приводять сюди рідних і знайомих, вже зневірених повернути здоров'я. Багато пацієнтів не без підстав порівнюють Верхньодніпровського екстрасенса з нині покійною сліпою ясновидицею Вангою, маючи на увазі, насамперед, силу Божественного дару. Після візиту до цілителя розсмоктуються пухлини, затягуються виразки, поліпшується загальний стан, повертаються сили ... Ось який лист подяки прийшов на адресу Віктора Громова від сім'ї Катрич з Дніпропетровська:
«Хочемо сказати величезне спасибі народному цілителю Віктору Громову! Цей прекрасний чоловік вселяє в душу радість і дарує здоров'я. Він віддає всі свої сили людям. Не будемо розповідати про проблеми, які у нас були. Віктор Анатолійович допоміг їх вирішити, низький йому уклін! ».
Хто ж він, цей колись зацькований і безнадійно хворий інвалід? Його можна назвати посланником небес, який не тільки поставив сам себе на ноги, але і зцілює інших, даруючи їм здоров'я, повертаючи надію, вселяючи віру. Сьогодні Віктор зайнявся і меценатством. Під його патронатом зводиться Свято-Успенський храм у Верхньодніпровську.
Шкода, що вчені досі не знайшли час розібратися у феномені Громова. Якщо, звичайно, це можливо в принципі. Те, що він володіє найпотужнішим біополем, незаперечний факт.
Наша бесіда з Віктором Громовим відбулася напередодні Світлого свята Великодня. Цілитель побажав усім душевного спокою, здоров'я та успіхів у благородних починаннях.

Потрапити на прийом до цілителя може кожен бажаючий.
Контакти можна знайти на офіційному сайті Віктора Громова.