MENU

 
 
 

Цілюща «кольорова» вода

Хорошим накопичувачем і провідником енергії кольору є вода.

Звичайно, я не закликаю вас користуватися барвниками для води. На жаль, більшість з них містить шкідливі для здоров'я хімічні речовини. Воду можна зробити енергетично кольоровою, зарядивши її за допомогою все тих же самих сонячних променів і кольорового скла.

 

Як зарядити воду?

Заряджати воду слід, наприклад, так. Налийте її в кольорову пляшку або склянку і поставте на сонячне світло. Якщо кольорової склянки немає, можна наклеїти на віконне скло напівпрозору плівку потрібного кольору. При цьому бажано, щоб посуд був закритим. Нехай зарядка триває від однієї до трьох годин - в залежності від очікуваної сили дії води. Деякі кольори довго тримають заряд. Наприклад, «блакитна» вода виявиться корисною і через місяць. А ось «червона», «жовта» і «помаранчева» вода втратить колір через 3-4 години, якщо не прибрати їх в холодильник. Але навіть і в холодному місці більше двох тижнів заряд цих кольорів не протримається.

Є і ще два простих способи зарядки води. Вони підійдуть тим, у кого в будинку рідко буває сонце. Налийте воду в стакан і поставте її на кольорову підставку. Або накрийте ємність кольоровий тканиною. Зарядка в цьому випадку буде здійснюватися трохи довше. Звичайно, ви розумієте, що і підставку, і тканину потрібно приготувати спеціально - на них не повинно бути вкраплень інших кольорів, та й сам колір повинен бути дуже чистим.

 

Застосування зарядженої води

Приймають заряджену кольором воду досить акуратно. Досить кількох ковтків або столових ложок в день. Цікаво, що «теплі» води, тобто ті що відносяться до теплої колірної гамі, слід приймати в першій половині дня. «Холодні» ж краще пити ближче до вечора, коли загальна температура повітря знижується.

Як «кольорова» вода можуть також виступати соки та інші напої. Нагадую, що найбільшу користь принесуть тільки що вичавлені соки з фруктів і овочів. Пийте як однокомпонентні соки, так і їх суміші. Враховуйте обидва чинники - і колір соку, і вміст у ньому корисних речовин.

Воду можна не тільки пити. Хороший лікувальний ефект дають кольорові ванни. У більшості випадків такі процедури проводяться в спеціальних кабінетах. Вода в ванних там дійсно забарвлюється в потрібний колір безпечним барвником. У домашніх умовах здійснити це трохи складніше. Але, як то кажуть, немає меж фантазії. Використовуйте кольорові солі для ванн або харчові барвники. З останніми будьте особливо уважні, вивчайте їхній склад. Наливайте в ванну не дуже гарячу воду. Під час процедури намагайтеся розслабитися і як слід відчути енергію кольору, який допомагає вам відновити здоров'я.

 

Вплив води зарядженої кольором на організм

Кольорова підставка під склянку - просте пристосування для «передачі» енергії кольору звичайній воді. Досить поставити склянку води на кольорову підставку і почекати 5-10 хвилин. Вода «сприймає» енергію кольору, і її слід пити не поспішаючи, маленькими ковтками.

 

Слід знати, яку дію надає той чи інший колір.

 

• Вода, настояна на зеленій підставці, допоможе заспокоїтися після сварки, послабить роздратування і збудження.

 

• Блакитний колір допоможе зовсім запобігти назріваючу сварку або послабити гостроту конфлікту. Наприклад, якщо у вас очікується прихід занадто запальних гостей, сервіруйте стіл блакитними серветками.

 

• Часом трапляються в житті події, після яких потрібно починати життя заново. Наприклад, після смерті близьких, людина не знає, як їй бути, можливо, вона картає себе за неуважність або байдужість. Знову і знову уявляючи картини минулого, вона мучить себе і близьких. Допомогти попрощатися з минулим, заспокоїтися і йти вперед допоможе вода, заряджена енергією лимонного кольору.

 

• У напруженій офісній роботі бірюзова вода попередить безсоння, захистить від негативного впливу комп'ютера. Варто розташувати бірюзову підставку на робочому столі і частіше пити таку воду.

 

• Жовтий колір допоможе зібратися перед іспитом або контрольною, заспокоїть і додасть впевненості. Дайте вашій дитині попити такої води перед школою, щоб стимулювати її розумову роботу.

 

• Вода, настояна на підставці кольору індиго, допоможе приборкати надмірний апетит. Потрібно для досягнення ефекту пити по дві склянки такої води в день.

 

• Від перевтоми врятує «червона» вода. Визнаним впливом червоного кольору вважається насичення енергією і зняття втоми. Коли вам потрібно виконати важливі справи, наприклад, установку замків в квартирі, потрібно пити «червону» воду, щоб не перевтомлюватися.

 

• Вода, яка стояла 10 хвилин на фіолетовою підставці, допоможе прогнати гнітючі думки, очистить селезінку, стабілізує роботу півкуль головного мозку.

 

• «Помаранчева» вода принесе в життя зміни позитивного характеру. Крім цього, вода з помаранчевої підставки стимулюватиме апетит у вашої дитини.

 

Як бачите, звичайна чиста вода, заряджена енергією кольору, може творити чудеса.

 

Підставки різних кольорів ви можете зробити самі. Добре, якщо вони будуть з натуральних речовин і будуть приємні для ваших очей.

 

 
Використовуйте лікувальні властивості "кольорової" води і будьте здорові!