MENU

 
 
 

Діагноз - не вирок! Ольга Бутакова.

Знайомтесь: спеціаліст з питань збереження та відновлення вашого здоров'я, незалежний консультант багатьох широко відомих програм про здоров'я – Ольга Бутакова

 

Якщо Ви перебуваєте зараз на сторіночці про Ольгу Бутакову, значить Вам цікава ця дивовижна людина і Ви вже знайомі з відео лекціями Ольги Олексіївни і готові прислухатися до її порад як лікаря.

Для тих, хто не знає хто така Ольга Бутакова і для тих відвідувачів, які часто ставлять мені запитання: «Чому на вашому сайті така увага приділяється роликам лекцій саме Ольги Бутакової. Хто вона ?!» на цій сторінці я викладаю інформацію про неї та відео візитку.

Нижче будуть представлені посилання на теми лекцій Ольги Бутакової.

Бутакова Ольга Олексіївна закінчила Медичний інститут в Ленінграді за фахом загальна терапія. Але як показало дуже скоро пані Життя, це були тільки перші університети для молодого лікаря і отримання довгоочікуваного диплома виявилося лише стартовою сходинкою у списку профільних спеціальностей і напрямків медичної освіти.

Але тоді, в 1982 році молодий лікар Ольга Бутакова про це і не підозрювала і почала свою кар'єру не в звичайній лікарні чи поліклініці, а зайнялася напрямком, який дуже цікавив її і притягував своєю таємничістю: голковколювання. У Радянському Союзі в ті роки мало що знали про цю галузь нових знань. Тут чекала безліч відкриттів для Ольги Олексіївни.

З 1982 року – базова спеціалізація по голко – і рефлексотерапії на кафедрі професора Вограліка.

1983 - спеціалізація з іридодіагностики у професора Вельховера.

1984 рік – розвантажувально-дієтична терапія на клінічній базі професора Миколаєва, і далі – японська мануальна вертебрологія, масаж, реабілітологія, дієтологія, акупунктура, кардіологія, клінічна лімфологія, токсикологія, нутрициология, фітотерапія та ін.

Працювала дільничним лікарем, потім завідуючою відділенням швидкої та невідкладної допомоги та головним лікарем.
Всі отримані знання Ольга Бутакова відразу застосовувала на практиці і дуже скоро її ім'я стало звучати на вустах у багатьох людей, яким вона допомогла.

До неї стали приїжджати пацієнти спочатку з інших міст, а з часом і з інших країн. Дохідливі і зрозумілі для кожного бесіди та лекції Ольги Бутакової на теми дитячого здоров'я, здоров'я жінок, алергії, про хребет, лімфу, віруси, паразитів і багато іншого.

Постійно вдосконалюючи свої знання і піднімаючи свій професійний рівень, Ольга Бутакова починає поглиблене вивчення східної медицини, цікавиться, знайомиться, спілкується, а головне, переймає досвід фахівців Японії, Китаю, Індії, Тибету. Разом із досвідом Ольга Олексіївна Бутакова пропускає крізь себе і східні вчення, філософські концепції здоров'я, глибоке і мудре ставлення до вчинків, які ми робимо і відповідальність за них.

Постійна робота над собою дає свої результати і прозріння приходить як завжди «випадково» та «раптом». І Ольга Бутакова робить ще один крок по сходах своєї освіти вгору, ще трохи наблизившись до істини:

Не буває медицини окремих країн і народів, буває просто нерозуміння самої моделі будови людини і розуміння його здоров'я.

Діагноз не вирок! І саме поняття «діагноз» завдяки правильному і філософського підходу до свого здоров'я вже не має того монументального значення, яке мав раніше.

А у важкі дні, працюючи лікарем швидкої допомоги, Ольга Бутакова усвідомила своє власне призначення і що воно полягає не в тому, щоб продовжити людині життя ще на кілька митей, а зробити по можливості так, щоб людина не потрапляла на реанімаційну койку, а значить, навчити його правильно жити, думати, харчуватися, рухатися, берегти себе, ... а це вже не зовсім медицина. Це, швидше, медична педагогіка. І як наслідок цього розуміння, Ольгою Бутаковою була отримана ще одна вчена ступінь – кандидат педагогічних наук, що для практикуючих лікарів не зовсім характерно.

Як же Ольга Бутакова стала членом Міжнародного Коралового Клубу і що саме привернуло її увагу?
Особливий інтерес у Ольги Бутакова до води, до її властивостей. Як впливає вода на здоров'я людини і як навчити людей пити воду, використовувати по максимуму всі її таємниці на благо. Ольга Бутакова автор цілого циклу лекцій на теми: Хвороби зневоднення, Вода – зцілення організму, Інша Велика Таємниця Води, Вода і Здоров'я, Коралова Вода, Структура Води та багато інших.

Цей живий інтерес до живої воді і привів Ольгу Бутакову в Кораловий Клуб, в компанію відому своїм глибоко науковим підходом до питань з вивчення властивостей води, питань щодо збереження та відновлення здоров'я людини за допомогою таємних властивостей питної води. І в 1998 році Ольга Бутакова зайняла лідируючу позицію в Клубі, невпинно ділиться своїми знаннями та досвідом з людьми, читає лекції і записує відео лекції. Ольга Бутакова залишається дійсним членом Коралового Клубу по сьогоднішній день.

Відвідувачі нашого сайту часто ставлять мені запитання: «Що таке Академія Здоров'я, для кого вона створена і коли?»
Академія Здоров'я Ольги Бутакової на сьогоднішній день визнаний і відомий бренд. Навчання та семінари проходять в Росії, Україні, в усіх країнах Євросоюзу, Туреччині, Ізраїлі, Тунісі і в ін. країнах. При бажанні ви так само можете почати своє навчання в Академії Здоров'я Коралового Клубу.