MENU

 
 
 

Домашній еліксир «ЗДОРОВ’Я»

Високий рівень холестерину є тривожним сигналом, який слід вирішувати якомога швидше. Це може бути результатом нездорового способу життя, споживання великої кількості жирної їжі або відсутності фізичної активності.

 

Жир накопичується в кровоносних судинах, що може збільшити ризик розвитку інсульту і інших серцево-судинних захворювань.

 

Звичайно, в даний час, існують ліки для зниження рівня холестерину, але вони мають ряд побічних ефектів. Набагато краще, звичайно ж, контролювати і знижувати рівень холестерину, використовуючи природні методи.

 

Ось простий рецепт, для очищення артерій, який ви можете використовувати відразу! Це дуже корисна річ для лікування застуди, хронічної втоми та боротьби з інфекціями.

 

Цей рецепт також добре працює для детоксикації печінки, зміцнення іммунной системи та оздоровлення серця.

 

Імбир знижує рівень холестерину, запобігає окисленню ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) і, таким чином, покращує серцево-судинну систему. Так само науково доведено, що споживання імбиру зменшує пошкодження кровоносних судин через холестерин на 44%, а рівень ЛПНЩ на 33%.

 

Він також ефективний для профілактики інсульту та серцевого нападу, бо регулює процес згортання крові і знижує рівень цукру в крові. Це допомагає контролювати діабет 2-го типу, боротися з інфекціями і стимулювати імунну систему.

 

Лимонний сік багатий вітаміном С, який допомагає знизити рівень холестерину в крові. Він також складається з вітаміну Е, який може знизити рівень ЛПНЩ на 20-30%. М'якоть пектину також допомагає знизити рівень холестерину в крові на 11%.

 

Часник грає важливу роль в запобіганні накопичення бляшок в стінках артерій. Це запобігає злипанню тромбоцитів, які можуть призвести до обмеження кровотоку. Він також є потужним антибіотиком і захищає організм від інфекцій.

 

Вам знадобиться:

• лимони - 4 (з шкіркою)

• імбир - 2 столові ложки (тертий)

• часник - 4 середні головки

• вода - 2 літри

 

Приготування:

1. Візьміть 4 лимона з шкіркою, помийте їх і наріжте тонкими частками.

2. Почистьте часник і роздушіть його.

3. До інгредієнтів добавте трохи води і приготуйте пасту.

4. Закип'ятіть решту води в каструлі, добавте до неї отриману пасту і перемішати все знову.

5. Покип’ятіть суміш протягом 5-10 хвилин, періодично перемішуючи її.

6. Вимкніть вогонь і дайте рідини охолонути.

7. Перелийте рідину в скляну банку з кришкою.

8. Випивайте 1 стакан рідини на порожній шлунок за 2 години перед кожним прийомом їжі.

9. Можете додати 1 столову ложку меду для смаку.

 

Використовуйте ці ліки регулярно протягом 3-х тижнів.

Зробіть перерву і знову повторіть лікування протягом наступних 3-х тижнів.

 

Ви можете зробити аналіз крові, перш ніж почати застосовувати цей засіб і потім робіть аналіз крові через кожні 3 тижні лікування. Ви побачите, що рівень холестерину знизився.