MENU

 
 

Еліксир життя. Універсальна настоянка

"... Нещодавно наводила порядок в своїх ящиках, перебирала папери і натрапила на один дуже чудовий рецепт настоянки "Еліксир життя" від сибірського бджоляра П.П.Форіса.

У цього рецепта незвичайна історія. Сам П.П. Форіс довгий час мучився з виразкою шлунку. Лікувався всюди, де тільки було можна. І одного разу, відпочиваючи в саноторіі в Паланзі, він познайомився з лікарем на ім'я Іозенас, який йому і розповів про цей рецепт. Причому сам цей доктор, ще до війни, вилікував ним самого Гітлера, за що його згодом й відправили на заслання в Сибір.

Павло Павлович ще трохи допрацював цю настойку, якою він і вилікувався від багаторічної виразки шлунку.

Настоянка "Еліксир життя" може застосовуватися практично при будь-яких хворобах, за винятком алергії на компоненти препарату. Вона очищає і оновлює кров, допомагає при серцевій недостатності, гіпертонії, епілепсії, неврозах, знімає запалення і сприяє відновленню активності, в тому числі і сексуальної.

 

 

Рецепт:

Взяти по 100 г сухої трави полину гіркого, деревію, подорожника і сухих молодих бруньок сосни. Все змішати, скласти в емальовану каструлю і залити 3 л чистої води, поставити на повільний вогонь і довести до кипіння. Зняти каструлю з вогню, накрити кришкою і залишити на 6-8 годин (на ніч) настоюватися.

Вранці процідити відвар через 2 шари марлі і додати в нього 100 г свіжовижатого соку алое.

Для цього потрібно взяти 3-х або 5-ти літній алое, зрізати з нього всі колючки і перекрутити його через м'ясорубку, а потім віджати сік алое через марлю.

Далі додайте в настій 1 кг цукру, поставте каструлю на вогонь і доведіть до кипіння. Зніміть каструлю з вогню, накрийте кришкою і залиште на 5-6 годин (на ніч).

Вранці в отриманий настій додайте 100 г бефунгіна. Це екстракт березового гриба чага, продається в аптеці, а також 0.5 л натурального коньяку і 1 кг меду, бажано першої качки. Добре все розмішайте, розлийте по скляних пляшках, закупорьте їх і замотайте в світлонепроникний папір або тканину і поставте наверх полички або шафи в кімнаті на 5 днів для дозрівання настойки "Еліксир життя". Потім приберіть його в холодильник і застосовуйте на здоров'я.

Якщо ви все зробите правильно, відповідно до опису, то такий настій "Еліксир життя" може зберігатися в холодильнику роками і не втрачати своїх цілющих властивостей.

 

Спосіб застосування:

Приймати настоянку "Еліксир життя" по 1 столовій ложці 3 рази на день за 15 хвилин до їди.

Вже на 3 - 4-ий день прийому еліксиру вщухають болі, відновлюється апетит і сон, заспокоюються нерви і підвищується працездатність. На курс лікування потрібно 3 л настойки "Еліксир життя".

Такий настій потрібно завжди мати в своєму холодильнику на випадок раптового загострення хвороби і приймати його в якості профілактики під час епідемій грипу. "

 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕПАРАТУ, ЗАСОБУ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ!!!