MENU

 
                          

Енергетична оболонка людини.

 

Тіло кожного з нас оточене невидимою енергетичною оболонкою.

Без спеціальних знань і підготовки усвідомити, і вже тим більше відчути її неможливо.

До того ж, поклавши руку на серце, слід визнати: зрозуміти повною мірою, що таке «енергетична оболонка» більшості людей не під силу.

Одним - нецікаво, інші - не вірять.

Проблема в тому, що сучасна система буття, на жаль, прищеплює людині матеріалістичний напрям думок та існування, в якому немає місця для управління енергією людини.

Мудрі заповіти предків пішли в небуття, духовні принципи зтираються та забуваються, духовні практики з боку нинішньої людини обділені увагою і відсунуті нею в сторону.

Як наслідок, людина сприймає себе і навколишній світ виключно через призму фізичних заходів і законів. І такий безславний стан справ потрібно терміново виправляти!

Щоб зрозуміти, що таке енергетична оболонка людини, необхідно в своїй свідомості зробити крок «за прапорці» і спробувати уявити її не в рамках шкільного підручника з фізики, а з точки зору як фізики, так і метафізики.

З точки зору фізики, енергетичне поле людини – це якесь випромінювання, що виділяється атомами і молекулами матерії тіла в процесі їх взаємодії з оточуючими аналогічними молекулами і атомами зовнішнього світу.

За останні сто років проведена незліченна кількість дослідів щодо встановлення та вивчення цієї взаємодії. Технологічний прорив останнього століття дозволив підключити до вивчення енергетичного поля людини новітню складну електронну техніку.

Результати, отримані за її допомогою, показали, що людина володіє енергетичним полем складної структури, яку вельми складно пояснити з наукової точки зору. З одного боку, воно володіє відомими фізичними властивостями, з іншого – робота його механізмів підтримується деякими, непідвладними дослідженням, незрозумілими метафізичними факторами.

Результати досліджень, доповнені та уточнені багатовіковим досвідом східних філософів, метафізиків і фахівців нетрадиційної медицини, показують наступне.

Енергетичне поле являє собою щільну невидиму оболонку, пульсуючу в безпосередній близькості від тіла і повністю окутуючу його.

Це єдина взаємопов'язана система електричного, магнітного і теплового полів, зформованих рухами дрібних фізичних частинок, структура якої підтримується «якимись метафізичними факторами». Саме ця система полів, немов кокон, огортає людину своїм випромінюванням, формуючи енергетичний каркас його тіла.

Загальний фон цього енергетичного каркасу – пряме реальне відображення стану фізичного тіла людини. Стародавні релігії та нетрадиційна медицина вже багато століть в розумінні цих процесів йдуть попереду всієї планети. Саме вони першими встановили прямий зв'язок між енергетичною оболонкою людини та її самопочуттям.

Тому сучасний світ, поступово усвідомлюючи повну безперспективність лікування (або підтримки гарного самопочуття) за допомогою тільки лише матеріальних інструментів буття (медикаментозного лікування та фізіотерапевтичних процедур) змушений погоджуватися з древніми мудрими знаннями.

Все в світі взаємопов'язане. Людина, «купаючись» в океані електромагнітних полів, пронизана ними наскрізь.

Енергетичний каркас здорової і життєрадісної людини, підживлюваний зовнішнім фоном планети і підтримуваний зсередини внутрішніми фізіологічними процесами організму, випромінює щільне енергетичне сяйво. Воно цільно і рівномірно розподілене по всій поверхні організму. Воно не має «тріщин», «провалів», яких-небудь «потовщень» або спотворень.

Оптимальний колір енергетичного поля здорової людини – світло-жовтий.

Але якщо людина сильно перевтомлюється, нервує, випромінює темну енергію, енергетична оболонка починає вібрувати, в деяких місцях забарвлюється в темний колір, потовщується, або навпаки – проривається. У цих місцях і починають утворюватися осередки майбутніх хвороб – енергетичні коріння недуги, які з часом проявляються і на фізичному тілі людини.

Від щільності випромінювання енергетичного поля людини залежить його загальне самопочуття. Якщо людина перебуває в повній гармонії з оточуючими людьми, відкрита, доброзичлива, щира по відношенню до світу, до зірок, до Всесвіту, до Світобудові, до Бога, випромінювання її енергетичного поля потужне та цільне.

Цільне випромінювання зберігає енергетичну оболонку людини від усіляких «травм»: розривів, провалів, затемнення. Негативні емоції, злість, темні устремління, нечисті помисли, немов гостра бритва здатні «травмувати» енергетичну оболонку людини, провокуючи всілякі недуги.

Необхідно не тільки знати, але й відчувати та розуміти істину древніх знань. Вона полягає в тому, що енергетична оболонка людини не тільки існує, а й є першопричинним полем, на якому зароджуються всі процеси життєдіяльності організму людини.

Простіше кажучи, здорове енергетичне поле – здорова людина. Спотворене, затемнене, розірване поле – нездорова людина.

Коріння будь-якої хвороби завжди знаходяться в польовій енергетичній площині людини і тільки вже потім проявляється в організмі. Можна вжити тонну медикаментозних препаратів, загнати хворобу «в підпіллі», але від цього вона нікуди не дінеться. Укорінена на енергетичному рівні хвороба, якими б не були сучасними і високоефективними медичні препарати, з часом все одно проявить себе і спровокує рецидив.

Для лікування хвороби необхідно «викорчовування» коренів хвороби на польовому рівні. Для цього існують цілий комплекси читання молитов, мантр, східних технік енергетичної очищення організму, спеціальних курсів лікувального голодування. Як супутня міра, дуже ефективно також повне всепрощення і каяття. Істинне всепрощення, істинне розкаяння!

Недарма відомий цілитель і вед Порфирій Корнійович Іванов, займаючись зціленням своїх пацієнтів, в першу чергу відправляв їх каятися в гріхах перед оточуючими людьми. Він прекрасно розумів суть хвороб, тому й починав курс лікування саме з очищення душі, очищення енергетичної оболонки пацієнтів, а не з примочок, порошків і пігулок.

Зміна свого ставлення до оточуючих людей, до себе самого, до свого способу життя, випромінювання світла, добра, чистих помислів – тільки це здатне тримати в порядку енергетичну оболонку людини і бути відправною точкою в боротьбі з корінням хвороби, що засіла в енергетичному полі людини.