MENU

 
 
 

Фольга в лікувальних цілях.

 

Всі господині знають, для чого потрібна алюмінієва фольга на кухні. А чи знаєте ви, що фольгу можна використовувати і в лікувальних цілях? Наприклад, доведено, що фольга допомагає при болях в ногах, спині, шиї, суглобах і м'язах, вона зменшує різні запальні процеси в організмі, лікує опіки, скорочує післяопераційні рубці і шрами.

 

1. Фольга проти болів в м'язах і суглобах

Цей засіб допоможе полегшити біль в шиї, спині, руках, ногах і суглобах. Крім того, фольгу можна використовувати для лікування ішіасу, ревматоїдного артриту та подагри.

Спосіб застосування:

Оберни хворобливу ділянку фольгою і зафіксуй її тугою пов'язкою. Залиш на ніч. Дану процедуру потрібно повторювати протягом 10-12 днів. Після цього необхідно зробити перерву на 1-2 тижні. Якщо біль не пройшла повністю, повтори курс лікування.

2. Лікування грипу та застуди

Алюмінієва фольга є відмінним інструментом для боротьби з інфекціями. Якщо ти хочеш уникнути прийому антибіотиків, це лікування – те, що тобі потрібно.

Спосіб застосування:

Оберни ноги 5-7 шарами фольги, але між ними необхідно покласти аркуші паперу або натуральну тканину, наприклад бавовняну. Залиш фольгу на годину, після цього зніми її. Через дві години повтори процедуру, використовуючи нову фольгу. Знову залиш на годину. І знову повтори процедуру через дві години. Робити такі обгортання необхідно протягом 7 днів.

 

3. При опіках

Алюмінієва фольга здатна полегшити біль від опіків.

Спосіб застосування:

Потримай уражене місце під холодною проточною водою протягом декількох хвилин. Якщо рани немає, протри місце опіку чистою м'якою тканиною. Якщо шкіра пошкоджена, протри рану стерильною марлею. Накрий стерильною марлею місце опіку і приклади зверху кілька шарів алюмінієвої фольги. Якщо рани немає, фольгу можна покласти відразу на опік. Після цього зафіксуй все пов'язкою. Не знімай її, поки біль не зменшиться.

4. При фантомних болях після ампутації кінцівок

Дослідження показують, що алюмінієва фольга може використовуватися для зменшення фантомних болів, які з'являються після ампутації кінцівок.

 

Спосіб застосування:

Необхідно обернути алюмінієвою фольгою ампутовану кінцівку і зафіксувати фольгу бинтом. Пов'язку можна зняти, після того як біль зменшиться або зникне.

 

 

5. Лікування безсоння і втоми

Використовувати алюмінієву фольгу настійно рекомендують косметологи і візажисти з усього світу через те, що цей матеріал допомагає освіжити і оживити обличчя після безсонної ночі.

Спосіб застосування:

Поклади кілька смужок алюмінієвої фольги в морозильну камеру на пару годин. Приклади заморожені смужки до тих частин обличча, які необхідно освіжити, – до щік або повік. Залиш фольгу на кілька хвилин, поки не відчуєш, що м'язи обличчя розслабляються. Коли ти прибереш смужки, побачиш, що ознаки безсоння, втоми і стресу зникли.

Яку ж сторону використовувати?

Сторони алюмінієвої фольги потрібно використовувати в різних цілях. Наприклад, для обігріву і збереження тепла блискучу сторону приладнують безпосередньо на шкіру. А для охолодження і теплового захисту, використовують матову сторону.