MENU

 
 

Як позбутися від болю у вусі за 1 хвилину.

 

Краплі, які дійсно допомагають!

 

Від надмірного скупчення сірки у вусі може з'явитися відчуття закладеності, погіршення слуху, різкий біль у вусі, головний біль і запаморочення.

 

Вушна сірка - жовта смоляниста речовина, що виробляються в вушному каналі, яка виконує функцію природного антисептика і допомагає вивести з вуха відмерлий епітелій. Частина сірки виводиться назовню в результаті жування або позіхання, а частина залишається.

 

Звичка очищати вуха ватяними паличками  загрожує утрамбовкою сірки, що може привести до утворення сірчаної пробки. Також неакуратним рухом ти ризикуєш пошкодити барабанну перетинку.

 

Від надмірного скупчення сірки у вусі може з'явитися відчуття закладеності, погіршення слуху, різкий біль у вусі, головний біль і запаморочення.

 

Як позбутися від болю у вусі

 

Безпечно очистити вухо, розм'якшити вушну пробку і позбутися  болю ти можеш, приготувавши домашні краплі для вух.

 

Змішай в рівних частинах оцет і спирт. Закапай піпеткою в хворе вухо 3 краплі ліків, нахиливши голову набік. Після закапування посмикай мочку,  допомагаючи краплям  краще змастити стінки вушного проходу. Через 1 хвилину повернися у вихідне положення – розріджена  сірка витече з вуха. Протри вушну раковину паперовою серветкою.

 

Крім того, що ці краплі допоможуть позбутися від скопичення сірки, оцет створює кисле середовище в вусі, в якому знищуються грибки і бактерії, а спирт підсушує ділянки запалення.

 

При появі будь-яких проблем з вухами звернися за консультацією до ЛОРа, щоб виключити ймовірність гострого отиту. Прості прийоми догляду за вухами здатні зберегти слух!