MENU

 

 
 
 

Як вилікувати рак за кілька місяців:

неймовірна методика доктора Колдвелла.

Доктор Леонард Колдвелл розробив унікальну систему з лікування від будь-якого виду раку на протязі 4-х місяців.

 

За свою практику він видав 19 книг, особливою популярністю з яких користувалися саме ті, в яких йдеться про лікування злоякісних пухлин. На його рахунку 35 тисяч врятованих життів. Показник просто неймовірний, адже доктор Колдвел вилікував 92% людей, які звернулися до нього за допомогою. Офіційна медицина дає можливість одужати лише 2% хворих.

 

У чому ж секрет дивовижної методики доктора Колдвелла? На його думку, для лікування буде потрібно зробити лише 4 кроки - позбутися від підвищеної кислотності організму, вживати натуральний вітамін С, перейти на вегетаріанську дієту, змінити мислення.

 

 

 

КРОК 1. Лужне середовище і кисень.

 

Ракові клітини активно розвиваються в безкисневому середовищі. У всіх хворих відбувається закислення організму. На думку доктора Колдвелла, якщо наситити тіло киснем, то злоякісна пухлина перестане розростатися. Олужнення організму триває від декількох днів до декількох тижнів - у кожного хворого процес протікає індивідуально. Якщо значення рН дорівнює 7, то йдеться про нейтральний рівень. Ідеальним вважається значення 7,36, а для хворих на рак необхідно підняти рН до 7,5 і вище.

 

Щоб зробити середовище лужним, доктор Колдвелл рекомендує щодня випивати по 4 літри води і вживати половину чайної ложки солі. Сіль обов'язково брати морську. Харчова на 2/3 складається з піску і скла, які тільки дряпають зсередини судини і вони починають кровоточити. До ушкоджених місць йде активний приплив холестерину, щоб залікувати мікрорани. Судини стають вужчими, тиск підвищується і краще від цього нікому не стає. Також підвищенню лужності організму допомагають спеціальні добавки з необхідними мікроелементами.

За словами доктора Колдвелла, доктор Мартін з Німеччини застосовує метод насичення крові киснем. Він виводить кров з організму і збагачує її іонізованим киснем. Процедура робиться 12 разів. Після неї від первісної чорної крові не залишається і сліду - вона стає рожевою і чистою, як у немовляти. Так ліквідується кисневе голодування.

 

 

КРОК 2. Натуральний вітамін С

 

Вітамін С має чудодійний вплив на організм людини, але тільки в тому випадку, якщо вводиться натуральний продукт. Доктор Колдвелл пропонує робити внутрішньовенні ін'єкції тричі на тиждень по 100 кубиків щоразу. Він упевнений, що завдяки вітаміну С ракова пухлина може зникнути навіть за кілька днів. Штучний вітамін С вже не має такого ефекту.

 

 

 

 

 

 

КРОК 3. Вегетарианство та сироїдіння

 

Насамперед, як вважає доктор Колдвелл, при виявленні ракової пухлини необхідно відмовитися від усіх продуктів тваринного походження. Саме тому він говорить про вегетарианство, яке не допускає вживання молока, молочних продуктів і яєць. В ідеалі слід перейти на сироїдіння. Особливо доктор Колдвел звертає увагу на вживання зелених овочів і фруктів. Вони містять хлорофіл, а значить, допомагають наситити організм киснем, який є згубним для раку.

 

 

 

КРОК 4. Мислення

 

Надія ніколи не повинна залишати хворого. Він зобов'язаний знати і розуміти, що йому досить змінити спосіб життя, щоб впоратися з хворобою. Тільки природа здатна підказати рішення будь-якої проблеми, тому без правильного харчування і натурального вітаміну С, на думку доктора Колдвелла, впоратися із захворюванням не вийде.

 

Методика може викликати суперечки і сумніви, але вона існує. Також, як існують і реальні люди, які вже позбулися раку.