MENU

 
 

Канадські лікарі:

Бути повним краще, ніж худим

 

Лікарі лікарні Святого Михайла в Торонто проаналізували результати 51 дослідження і прийшли до висновку, що у дорослих людей, які страждають від надмірної худорлявості, шанси померти передчасною смертю в 1,8 рази вище, ніж у людей з нормальною вагою. Для повних людей ця цифра в цілих півтора рази нижче. Повні люди ризикують передчасно померти в 1,2 сильніше, ніж люди з нормальною вагою; а огрядні - в 1,3 рази.

 

Як пише КП, бути занадто худим, схоже, небезпечніше, ніж бути занадто повним. До мінусів надмірної худоби відносяться хвороби легенів і серцево-судинні захворювання, падіння і травми, наслідки яких через меншу м'язову масу серйозніше. У худих людей частіше зустрічаються психічні хвороби і, як наслідок цього, вони частіше скоюють самогубства.

 

Звичайно, мінусів надмірної повноти не менш: діабет, серцево-судинні хвороби, гіпертонія, але вони, схоже, все ж менш небезпечні, ніж хвороби надто худих людей.

 

Daily Mail наводить слова керівника дослідження канадських медиків. Доктора Джоеля Рея турбує те, що проблемам повноти та боротьбі з нею приділяють дуже велику увагу, а проблему нестачі ваги найчастіше ігнорують. На його переконання, абсолютно даремно, тому що вона, як свідчить статистика, небезпечніше повноти.

 

Худі повним не суперниці - хоча б за рівнем інтелекту.

Цікавий експеримент провели американські вчені з Піттсбурга, попросивши взяти участь в ньому 16 тисяч жінок-добровольців різної статури - в основу свого дослідження вчені поклали взаємозв'язок між вагою жінки і її інтелектуальними здібностями.

 

Як показало дослідження, рівень інтелекту у повних жінок виявився вищим, ніж у худорлявих. І чим жінка була повнішою - тим вище був її інтелект. (Учасницям тестування пропонувалося рішення математичних завдань, а також було запропоновано завдання на кмітливість)

 

Цей феномен учені пояснюють наявністю в організмі повних жінок великої кількості органічних кислот, які сприяють високому рівню інтелекту.