MENU

 
 
 

Хворобу забере на себе паросток.

З народної магії.

 

Ні для кого не секрет, що майже всі рослини мають цілющу силу. Але сила ця двояка: в фітотерапії, наприклад, використовуються лікувальні властивості речовин, що містяться в рослинах. Це пов'язано з деякими труднощами: треба вміти їх правильно зібрати, приготувати та вжити, що вимагає неабияких знань.

Використання іншої сили рослини – магічної, також вимагає чималих знань. Однак в середньовічній магії є один дуже простий спосіб лікування за допомогою зелених друзів, який доступний практично кожному. Грунтується він на переконанні, перевіреному, до речі сказати, сотнями років практики, що хвороба може бути перенесена з пацієнта на будь-який інший організм, зокрема – на рослину.

 

Процедура дуже проста:

треба взяти у хворої людини невелику кількість якої-небудь «мумії» (тобто крові, мокротиння, гною, сечі або чогось подібного), перемішати зі звичайною землею і помістити в звичайний горщик. У цей горщик слід посадити одне, для вірності дві-три насінини або цибулину, бульбу рослини, чий планетарний знак збігається зі знаком хвороби і дочекатися, коли з'являться паростки висотою кілька сантиметрів. Потім акуратно, разом з коренем, вирити паросток і:

- Спалити, якщо захворювання пов'язане з виділенням крові, гною, поту або мокротиння;

- Кинути в річку в усіх інших випадках.

 

Після цього хвороба повинна відступити. Бажано, але не обов'язково, перш ніж спалювати рослину, прикласти її на півгодини до тіла пацієнта.

 

Захворювання

Місяця: ревматизм, подагра, водянка, алергічні судоми, парези, гнійні рани, порушення менструального циклу, глисти, воші, блохи, короста, лишай, епілепсія, лунатизм, депресії, меланхолія, пияцтво.

Mapca: вушні, легеневі, печінкові, простудні, геморой, радикуліт, мігрень, незагойні рани, внутрішні кровотечі, жовтяниця, дизентерія, проноси, запори, гангрени.

Меркурія: мозку, непритомність, запаморочення, заїкання, безпричинні страхи, марення, стоматологічні, зовнішні виразки, чиряки, вугри, фурункули, фістули.

Юпітера: серцево-судинні, шлунково-кишкові, підшлункової залози, селезінки, гіпо- та гіпертонія, ангіна, очні, опорно-рухового апарату, отруєння.

Венери: сечостатеві, ниркові, венеричні, сексуальні, статеві збочення.

Сатурна: системні (наприклад, ендокринної, лімфатичної системи і т.п.); онкологічні, бездітність, вовчак, псоріаз, склерози, недоумство старече, переломи, екземи, хвороби, що не піддаються діагностиці.

Сонця: опіки (будь-які), обмороження, важкі інфекції, грип, рожа, важкі ураження серця і очей, паралічі (внаслідок травм і інсультів), теплові і холодові нейродерміти, нервозність, запаморочення (теплові удари), ендокринні, неправильний обмін речовин (у тому числі повнота).

 

Рослини

Місяця: анемона, астра, вероніка, дурман, ірис, камелія, капуста, мати-й-мачуха, морква, огірок, очиток, портулак, салат-латук, фуксія.

Mapca: артишок, базилік, кінза, кропива, цибуля-порей, перець, подорожник, полин, редис, редька, руга, буряк, хрін, часник, чортополох.

Меркурія: аніс, валеріана, березка, жоржина, горошок запашний, конюшина, левкой, маргаритка, незабудка, пастернак, помідор, резеда, флокс, цикорій.

Юпітера: бруква, волошка, жасмин, крес-салат, кунжут, лимон, м'ята, кульбаба, півонія, пшениця, троянда, розмарин, фіалка.

Венери: алтей, бадан, бегонія, гвоздика, герань, гладіолус, горох звичайний, лобода, патисон, пирій, тюльпан, деревій, квасоля, чорний корінь.

Сатурна: аконіт, братки, багно, блекота, беладона, віх отруйний, дельфініум, картопля, грицики, петрушка, ревінь, селера, кріп.

Сонця: адоніс, аїр болотний, алое, вербена, геліотроп, гіацинт, тирлич, звіробій, імбир, кукурудза, жовтець, нігтики, соняшник, жито, ромашка польова, ромашка садові, чебрець, шавлія.

 

 

Примітка:

Висаджувати рослини у вигляді живців, вусиків або кореня (за винятком хрону) для даної магічної процедури не рекомендується, бо рослина може загинути, а це небезпечно для хворого, якщо просто не проростає насіння – такої небезпеки немає. Буває так, що хворобу неможливо віднести до тієї чи іншої планети. Наприклад, вірусний гепатит, з одного боку, є хворобою печінки (Марса), а з іншого – на інфекційну хворобу (Сонця). У таких випадках треба використовувати обидва рослини, але висаджувати їх в різних горщиках, обов'язково в один і той же день.

 

А. Шлядінскій

 

Р. S.

Тому, хто скептично ставиться до такої методики, хочу нагадати, що лікування бородавок знахарками саме пов'язане з перенесенням їх на рослину (картопля, житній колос або бавовняну нитку).