MENU

 
 
 

Контроль цукрового діабету за допомогою двох інгредієнтів.

Яким чином контролювати свій діабет використовуючи всього два інгредієнти?

 

Домашнє лікування цукрового діабету.

 

Компонентами в даному випадку виступають лише два інгредієнта.

Це кориця і гвоздика.

Обидві спеції досить часто стають гострим предметом для різних наукових досліджень. Було встановлено, що їм властиво надавати позитивний вплив, як на загальний стан людей, так і на людей які страждають на діабет.

 

Кориця, як елемент регулювання рівня цукру у вас в крові.

Так недавні дослідження довели, що кориця має важливі властивості, які допомагають людям, що страждають на діабет другого типу. Другий тип передбачає недостатнє виділення інсуліну організмом. Перший тип - виділення інсуліну практично відсутнє.

В ході експериментів встановили, що люди які страждають діабетом другого типу, і тривалий час вживали корицю в їжу, змогли значно зменшити рівень цукру в крові. Крім того відрегулювався рівень холестерину.

Можна зробити висновок, що кориця здатна регулювати рівень цукру, а також підвищувати ефективність інсуліну. Регулярне вживання кориці в їжу добре допомагає активувати деякі ферменти в організмі, які необхідні для стимуляції рецепторів в клітинах, щоб вони адекватно реагували на інсулін.

 

Гвоздика, як елемент регулювання рівня цукру у вас в крові.

Гвоздика неймовірно поширений вид спецій, застосовуваний у всьому світі. Все пояснюється привабливим ароматом і чудовим смаком, який до невпізнання змінює багато страв. Крім того ця спеція володіє ще й  цілющими властивостями, які здатні знижувати рівень цукру в крові.

Гвоздика - це сильний антиоксидант. Напевно, один з найміцніших серед спецій. так в 100 грамах гвоздики міститься до 80 міліграм вітаміну С. Крім того це - джерело каротину, вітаміну Е, селену, фітостероли, багатьох мінеральних речовин і клітковини.

 

Важливо!

З огляду на ті факти, що ця пряність значно знижує рівень цукру, необхідно терміново довести до відома лікуючого вас лікаря. Особливо тоді, коли вже призначено лікування для досягнення тих же цілей.