MENU

 
 

Коріння кульбаби проти раку

 

Джордж Кернс – звичайний американський фермер, якому, як і мільйонам людей у ​​всьому світі, довелося почути від лікарів страшний діагноз – рак простати.

Причому, за словами лікарів, на момент виявлення пухлина досягала значних розмірів і повільно вбивала його! Перед ошелешеним пацієнтом став вибір – довіритися лікарям, винести важку операцію, пройти курс хіміотерапії в надії прожити ще рік, або ж відмовитися від допомоги лікарів і боротися самостійно. Боєць за характером, Джордж Кернс вирішив боротися за своє життя сам і відмовився від лікування медикаментами.

Світова статистика говорить про те, що рівень смертності від онкологічних захворювань за останнє десятиліття істотно не змінився. Тільки вдумайтеся, щотижня від раку помирає більше 20 000 чоловік! А найбільш поширене лікування онкології – хіміотерапія, допомагає лише в 10% випадків. Роки йдуть, а ефективного, офіційно запатентованого засобу від раку до сих пір не знайдено.

Пройшов рік з тих пір, як лікарі повідомили Джоржду Кернсу страшний діагноз. Чоловік прийшов на обстеження цілком здоровим і повним енергії. Він зовсім не був схожий на людину, яка страждає від невиліковного захворювання і кожен день думає про смерть. Результати обстеження просто вразили лікарів – онкологічне новоутворення в передміхуровій залозі повністю зникло! Але як йому це вдалося?

Виявилося, що, навіть дивлячись в очі смерті, Джордж продовжував боротися за своє життя. Неймовірно сильне бажання одужати змусило його звернути увагу на засоби нетрадиційної медицини, зокрема, на корінь кульбаби. Джорджу було потрібно близько тижня, щоб зібрати насіння кульбаби, а потім ще кілька місяців, щоб виростити рослину, взяти коріння і приготувати з них порошок. Буквально три тижні лікування таким засобом дозволили забути про сильні болі в тазу і спині, а через п'ять з половиною місяців ракових клітин в організмі вже не було!

 

Джордж ділиться таємницею зцілення

 

Усвідомивши, що переміг смерть і при цьому знайшов засіб, здатний врятувати від раку мільйони життів, Джордж захотів поділитися своїм відкриттям з усім світом, причому абсолютно безкоштовно. Власне для цього він і прийшов до лікарів, які поставили йому смертельний діагноз. Однак ті лише поблажливо посміхалися, слухаючи його розповідь, і пояснювали зцілення аномальною реакцією імунітету, який в стані стресу почав знищувати ракові клітини. У цілющу силу кореня кульбаби навчені досвідом ескулапи просто не повірили.

 

Однак оволодівши найціннішим знанням Джордж і не думав здаватися. Про своє відкриття він розповів товаришу, який на той час вже рік безрезультатно боровся з раком легенів. За допомогою порошку з кореня кульбаби хворий вже через 6 тижнів пішов на поправку, а через 7 місяців повністю видужав! Він також відвідав клініку, де пройшов МРТ легень. В результаті медики були вкрай здивовані тим, що ракові клітини зникли. Вони назвали це дивом, проте також відкинули думку про чудодійну силу кульбаби.

Про свій шлях зцілення Джордж докладно розповів в місцевій газеті, щиро сподіваючись, що його знання допоможуть людям перемогти смертельну хворобу. Копія цієї статті незабаром потрапила в інтернет і в лічені місяці стала відомою всьому світу. Багато людей скористалися цим засобом і дійсно змогли перемогти онкологію! На сьогоднішній день достеменно відомо, що порошок, приготований з кореня кульбаби здатний боротися з раком простати, товстої кишки, молочних залоз, печінки, але найефективніше це засіб позбавляє від раку легенів. П'ятеро людей, які страждають від онкології легенів, випробували на собі лікування цим порошком і всі п'ятеро благополучно перемогли рак!

 

Вплив імунітету на ракові клітини

 

Імунітет контролює кількість ракових клітин в організмі. Поки ваша імунна система здорова, ви не зіткнетеся з раком. Однак під впливом різних негативних факторів, включаючи погану екологію, неправильне харчування, стреси, інфекційні захворювання або шкідливі звички, в налагодженому механізмі імунного захисту відбувається збій. Захисна система організму просто втрачає здатність контролювати кількість ракових клітин, в результаті чого їх чисельність збільшується в геометричній прогресії. Так і з'являється рак.

 

 

Однак боротися з цим процесом можна. Справа в тому, що цінні речовини з порошку кореня кульбаби накопичуються в крові, сприяючи зміцненню імунітету і налагодженню його правильної роботи. При регулярному застосування цього засобу імунітет повертає собі контроль над раковими клітинами. А щоб посприяти цьому процесу, важливо почати правильно харчуватися, адже організм не одужає, якщо не забезпечити йому приплив необхідних вітамінів і мінералів. У той же час стандартна хіміотерапія, що призначається для боротьби з раком, знижує апетит і завдає відчутного удару по імунітету, просто обрубуючи дві найважливіші нитки, що ведуть до одужання!

 

Як приготувати засіб від раку з кульбаби

У своїй статті Джордж попереджає, що слід неухильно дотримуватися інструкції з приготування цілющого порошку. Для цього спочатку необхідно зібрати насіння кульбаби, яке знаходиться знизу білої крони рослини. Збирати їх потрібно в травні або червні, одразу ж заморожуючи. Коли ж настане серпень, насінням слід засіяти пухку землю, не забуваючи регулярно поливати водою.

Приблизно в жовтні можна почати відкопувати корінці, які до цього часу повинні досягати 3-4 см в довжину. Обтрусивши з коренів більшу частину землі, але не всю, необхідно нарізати їх по 1 см. У цьому випадку корінці будуть сохнути рівномірно.

 

 

Для сушки коренів бажано використовувати приточно-витяжну інкубаторну установку без води. Нагрівальний елемент інкубатора встановлюється на 36-38 ° C і в такому режимі сировина повинна сушитися протягом 5 днів, поки корінці не будуть повністю готові до подрібнення. Якщо у вас немає необхідного обладнання для сушіння рослини, не біда. Можна сушити коріння на сонці, попередньо помістивши їх в продуваємий вітром пакет, в якому зазвичай просушують картоплю або цибулю. У цьому випадку на день потрібно вивішувати мішечок з корінцями на сонці, а в кінці дня поміщати його в поліетиленовий пакет і міцно зав'язувати, щоб коріння не наситилося вологою. В іншому випадку вам щодня доведеться починати сушку з початку. Частинки землі, у міру висихання коренів будуть відпадати самостійно.

Як тільки корінці стануть досить сухими, необхідно приготувати з них цілющий порошок. Для цього їх поміщають в кавомолку і перемелюють протягом 20-30 секунд. Джордж також рекомендує використовувати для подрібнення чавунну ступку та товкач.

Готовий порошок слід помістити в скляну посудину, причому його потрібно наповнити доверху, щоб повітрю не залишалося місця. Саму посудину слід зберігати в сухому місці. Джордж таким способом зберігав порошок з коренів кульбаби 10 місяців.

 

А тепер зупинимося безпосередньо на лікуванні цим унікальним засобом.

Тут все досить просто. Приймати порошок з кореня кульбаби слід щодня, вранці на голодний шлунок, по ½ чайної ложки, розчиненої в склянці води або соку. Ні в якому разі не варто розводити порошок в газованій або гарячій воді. Кілька місяців такого лікування допоможуть вам впоратися зі смертельно небезпечним захворюванням під страхітливим назвою рак.