MENU

 
                          
  

Магічна сила біополя
 

«Відшукай всьому початок,

і ти багато що зрозумієш».

Козьма Прутков

 

 

 

 

Первинне біополе утворюється при зачатті. Дитина, у міру росту і розвитку, поступово заповнює енергоінформаційну форму. При народженні вона отримує захисну енергетичну оболонку від матері. Якість цього захисту визначається психічним станом матері в період вагітності, бажання народженної на світ істоти.
 
Якщо материнська основа біополя виявляється слабкою, неповноцінною, дитина повільно розвивається, погано пристосовується до мінливих умов життя, беззахисна і легко вразлива.
 
Матері повинні розуміти, що народження небажаної дитини свідомо прирікає її на незатишне існування в цьому світі, на певне обмеження можливостей у його подальшому житті. На щастя, практика деяких екстрасенсів показує, що стан біополя у таких дітей може бути значно поліпшений.
 
Корекція біополя зусиллями екстрасенса дає хороші результати. Біополе людини, тобто зовнішня енергетична оболонка, має яйцеподібну форму, що вкриває тіло від голови до куприка і, меншою мірою охоплює кінцівки.
 
Для більшості людей світ екстрасенсів все ще уявляється загадковою і таємничою сферою життя. Інтерес і до біоенергетики, і до екстрасенсорики зберігається. Кожна епоха приносить свої зміни. Неможливо пізнавати Всесвіт, не пізнаючи людини. І в той же час, вивчаючи і розуміючи себе, людина відкриває весь світ, тобто закони, які творять світ і керують ним. Виходячи із сучасних моделей Всесвіту, необхідно розглядати наше існування в концепції Людина-Земля-Космос, тобто в єдності мікро-  і макрокосму.  З цього приводу  В. І. Вернадський писав: «Людина вперше реально зрозуміла, що вона житель планети, і може й має мислити і діяти в новому аспекті» ...
 
Під впливом енергоінформаційних сил Космосу у людини сформувалася цілісна енергетична система організму. Вона включає сукупність чакр, безліч меридіанів і біологічно активних точок.
 
Методи лікування за допомогою впливу на енергетичні центри організму, які за твердженням легенд, були відкриті на Сході в III тисячолітті до н.е.
 
У Британському музеї зберігається давньоєгипетський папірус, датований 1550 до н.е., на якому зображена схема енергетичних центрів і меридіанів тіла людини. Характерно, що деякі його частини – обличчя, ніс, вуха, очі, ступні ніг – містять ділянки, пов'язані з внутрішніми органами. Акупунктура була широко поширена в країнах південної частини Тихого океану і на арабському Сході. Знаменитий Авіценна, досліджуючи проблеми голковколювання, розвинув вчення про меридіани – енергетичні канали.
 
Існує безліч різних поглядів, гіпотез з приводу біополя, біоенергетики та біовипромінювань (іноді діаметрально протилежних). Все ж більшість дослідників визнають факт існування в живому організмі особливої ​​структури біополя, якісно відмінної від інших відомих у фізиці полів (деякі дослідники називають її пси-енергією). Поряд з відомими фізичними полями і випромінюваннями (всього електромагнітного спектра) під час прояву пси-енергії спостерігаються невідомі до цього енергосилові впливи біополя. Наприклад, екстрасенси біолокаційним методом могли визначити рівень радіації під час чорнобильських подій. При цьому їх результати збіглися з показаннями дозиметрів.
 
Експерименти також показали, що біополе людини здатне захищати від радіації. Так, зерна пшениці отримали дозу опромінення в 10 тисяч рентген. Один з пакетів із зерном був оброблений екстрасенсом з програмою на захист від радіації. І вони зберегли свою життєздатність. Виявлено чимало безперечних ефектів впливу біополя на біологічний матеріал. У багатьох експериментах показано залежність темпу зростання або загибелі мікроорганізмів під впливом біополя експериментатора, згідно конкретно заданої установчої програми.
 
Можливості такого роду дослідів описані в книзі «Знаки», що увійшла в теоретичну спадщину Агні-йоги. На підставі накопичених експериментальних даних, теорії та практики рефлексотерапії і ряду робіт про біополе, що знаходяться на стику біофізики та інших наук, дослідники вважають, що дана фізична субстанція лежить в основі життєдіяльності біологічних систем. Вона ж є сполучним елементом всього живого на землі.
 
Екстрасенс (або відповідним чином натренована людина) здатний сприймати певні характеристики біополя. Так, на основі зорових і тактильних відчуттів (за допомогою пальців рук) багато операторів визначають форму, структуру і розміри зовнішньої енергетичної оболонки людини. Наявність біополя підтверджується також за допомогою ряду електронних приладів. Слід враховувати, що стан людини, її біополе, визначається не тільки умовами внутрішньоутробного (пренатального) розвитку, але і стилем життя, особливостями енергетичного обміну з навколишнім середовищем. При цьому відмічено, що структура біополя всіх здорових людей однакова. Відмінності полягають лише в геометричних розмірах окремих його елементів,
 
Кожному захворюванню і функціональному порушенню відповідають характерні зміни структури енергоінформаційної оболонки людського організму.
 
Для тих, кого цікавить сила і міць власного біополя, і для охочих розвинути екстрасенсорні здібності пропонується тест. Вирізати з тонкого паперу (бажано цигаркового) спіраль і підвісити її на нейлоновій нитці. З відстані 2-3 м від спіралі простягнути руки вперед, намагаючись повернути її за годинниковою стрілкою, зупинити і знову повернути, але проти годинникової стрілки. Якщо вправа виконана, значить, у вас є задатки до занять біоенергетикою. Енергетичний потенціал біополя можна збільшити в комплексі: фізичне здоров'я, психічне здоров'я та енергетичне здоров'я.
 
Серед безлічі відтінків аури ознаками «продвинутості» особистості є смарагдово-зелений колір, що свідчить про видатні здібності, і рубіново-червоний, який вказує на схильність до вчинення подвигу. Активному бойовому збудженню відповідають переходи кольору аури від сріблястого через колір червоного золота до інтенсивного рубінового. (Втім, останній відтінок зустрічається рідко, бо не кожному серцю посильна велика внутрішня робота.)
 
В аурі особливо духовно розвинених людей над головою розрізняють своєрідну світлову діадему («кристал духовності»), а сама аура ніби згортається в кільце, розташоване навколо голови. Саме ця деталь, як відомо, завжди присутня на православних іконах, що зображують святих.
 
Кожна людина бачить світ безпосередньо через колір своєї аури. Сама ж якість випромінювань залежить від «стану серця», тобто - від емоцій. Світ не в переносному, а в прямому сенсі пофарбований саме в кольори пережитих людиною емоцій.
 
«Пізнай себе» - пропонували древні мудреці. Вони вважали, що пізнання себе є вище знання, до якого має прагнути людина. Минуло більше двохсот років з того моменту, як австрійський лікар Ф.Месмера відкрив явище живого магнетизму (в сучасній термінології - біополя). Прийнято розглядати біополе як якийсь простір навколо живих організмів, в якому спостерігаються певні зміни його фізичних властивостей, що залежать від стану життєдіяльності цього організму. В даний час поняття біополя можна вважати досить сталим, хоча уявлення про його природу і структуру продовжують обговорюватися і уточнюватися.
 
У працях Реріхів – Миколи Костянтиновича, Святослава Миколайовича і особливо Олени Іванівни - йдеться про ауру, як видимий елемент біополя. Отже, аура - це елемент біополя, що спостерігається у вигляді світних променів або оболонки навколо тіла людини, що мають певний колір забарвлення залежно від фізичного та психічного  стану. Практикою біоенергетиків-екстрасенсів встановлено, що світіння або ореол навколо тіла людини, рослин, тварин і мінералів можна спостерігати після спеціального тренування і в особливих умовах освітлення: у м'якому розсіяному світлі на тлі чорного екрану без відблисків.
 
У старих книгах з магнетизму наголошується, що випромінювання біополя (аура) добре проявляються в повній темряві на тлі картонного або крамного екрану, покритого порошком сірчистого кальцію, змішаного з нейтральною клейовою основою. Стверджується, що такий екран здатний в темному приміщенні світитися під впливом біополя. Попередньо екран «заряджають», витримуючи на світлі 2-3 секунди. Деякі автори пропонують більш простий спосіб: в сонячний день спрямувати погляд на верхівки дерев на тлі блакитного неба. Навколо дерев можна помітити зелену серпанок. Ранньою весною аура більшої частини дерев, на думку дослідників, має рожево-червоний відтінок.
 
Подібний феномен можна помітити, спостерігаючи за домашніми рослинами. Рослина реагує і на руку, піднесену до його аури. Відводячи руку від рослини, можна побачити, як аура рослини розтягується, подібно тягучці, прагнучи зберегти контакт з рукою. Вивчення цього явища живої природи дозволило підійти до розуміння багатьох функціональних особливостей людини, незвичайних властивостей його організму. Виявилося, що це явище несе важливу інформацію про стан людського організму і специфіку його взаємин з навколишнім середовищем.
 
Колір аури людини може змінюватися. У ньому відбиваються коливання фізичного стану людини, його духовно-моральні якості, а також усвідомлені і неусвідомлені думки, які опановують людиною і впливають на її психічний стан. Аура може бути пофарбована в жовтий, червоний, синій, фіолетовий і інші кольори, вона також здатна приймати веселкове забарвлення. Вважається, що веселкова аура краще виконує захисну функцію. Одноколірна аура знешкоджує сторонні негативні випромінювання тим, що «заливає» їх власною енергетикою, тоді як веселкова аура здатна відбивати їх або асимілювати. Разом з тим будь-яка аура містить в собі три складові частини, що відповідають трьом головним планам живого: тілесному, астральному, ментальному.
 
Зазвичай у людей на тлі основного кольору аури є темні плями, різного роду промені, іскри, відтінки інших кольорів. Чистота кольору аури може порушуватися внаслідок хвороби, душевних потрясінь або під впливом аури інших людей. Дуже сильно спотворює ауру стан страху. Аура починає безладно коливатися, згортатися в грудки, повисає клаптями. Характерно, що одна людина, відчуваючи страх (або інші негативні емоції: гнів, агресію), може впливати на близько розташованих людей, знесилюючи всіх присутніх. Навіювання ж мужності завжди малоефективно, бо воно – результат власного настрою особистості.
 
Захисна роль аури проявляється самим безпосереднім чином. Здорова, розвинена аура легко витримує, пом'якшує всі сторонні енергетичні впливи. Більше того, кожен навмисний удар по міцній аурі повертається бумерангом до того, хто його завдав. І вражає його самого. Людина з ураженою аурою відчуває слабкість, сонливість, апатію. Це пов'язано з підвищеною віддачею енергії, яка йде на відновлення уражених ділянок аури.
 
 Зміцнюється аура виключно духовно-моральними зусиллями, напругою своїх внутрішніх сил. Власний же порив духу, настрій на добро, просто самовіддана думка, любов (істинна) значною мірою покращують енергетику аури, підвищують її захисні властивості. І, природно, зміцнюють здоров'я. Неживі предмети також мають ауру. Особисті речі насичуються енергією власника, вони самі випромінюють цю енергію (одяг, прикраси тощо) і можуть багато розповісти про власника, його здоров'я, його життя.