MENU

 
                          
 

ПОРЧА, НАВРОЧЕННЯ ТА ІНШІ ВИДИ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СПОТВОРЕНЬ.

  

Більшість моїх постів спрямовано на позитив.

Я ділюся з вами як потрібно створювати свою позитивну реальність. Але, на жаль, мені доводиться розповідати і про неприємні речі, іноді навіть про страшні. Адже ви повинні бути мудрими і освіченими, для того щоб вміти правильно і усвідомлено жити і створювати свою реальність. У цьому пості я буду розповідати про дуже негативні речі, які відбуваються в нашому житті. Це такий людський бруд, від якої хотілося б триматися подалі. Але, тим не менше, практично всі стикалися з цим. Сьогодні ви дізнаєтеся що це таке, як виглядає на енергетичному рівні. А пізніше я буду вас знайомити з тим, як потрібно жити, щоб цей бруд до вас не приставав.

 

Якщо людина живе в гармонії з навколишнім світом, простором і воз’єднаний зі своєю Душею, то потоки енергії Життєвої Сили безперешкодно проникають в нього і заповнюють, ті втрати енергії, що природні для людини.

Але, на жаль, такі ідеальні випадки дуже рідкісні. Це буває у людей, які завжди живуть в позитиві, що займаються духовними практиками, енергетичними практиками, які працюють над зціленням травм Душі, возз'єднаних з потоками Вселенської Енергії Гармонії і Любові.

Практично у всіх людей, які до мене приходять на заняття я спочатку діагностую втрату енергії через певні чакри. В результаті такого відтоку енергії у людини майже всі чакри блокуються – закриваються, щоб зберегти решту енергію. Така людина схожий на равлика, який згорнвся в своїй раковині і закрився від світу.

Безумовно, в таких випадках немає надходження енергії з Всесвіту, з навколишнього простору. Людина швидко втомлюється, насилу відновлюється після відпочинку, у неї часто бувають головні болі, депресії, простудні та інші захворювання. При цьому відбуваються стійкі зміни біополя різного характеру.

Я вам хочу про них розповісти. І ви побачите, як це виглядає на енергетичному рівні.

 

ВТОМА: Протягом дня, спілкуючись з різними людьми, ми відчуваємо різні емоції (роздратування, гнів, провину, злість і т.п.). Всі ці емоційні стани впливають на наші тонкі тіла. Протягом дня ми можемо неодноразово відчувати психічні напади. Це все призводить до занепаду сил, втоми. При цьому деформація ефірного поля виглядає наступним чином.

 

 

 

 

 

 
 
 
 

ОБРАЗА: Якщо людина довго носить у собі образу, то, як я вже писала, – це вражає його внутрішні органи (шлунок, серце, статеві органи). Така людина багато разів прокручує образу в розумі, і вона переростає в стійку деформацію біополя. Деформації, викликані переживаннями образи, призводять до комплексних уражень внутрішніх систем та органів. У жінок найчастіше страждають статеві органи, матка, як наслідок образи на чоловіка. Якщо образа не проходить протягом трьох місяців, то деформація біополя розширюється і захоплює серцевий центр. Це стає причиною серцевих захворювань.

У багатьох випадках образа є причиною виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту, особливо у ділових партнерів при порушенні будь-ким із них договірних відносин. В цьому випадку зазвичай людина відчуває сильний гнів, який і вражає в першу чергу шлунок і кишечник.

Якщо образа супроводжується ненавистю і злістю, то вона викликає такі захворювання як діабет, гормональні розлади, хвороби підшлункової залози.

 

НАВРОЧЕННЯ: Це пробій ефірного тіла, що призводить до втрати енергії. В результаті такої втрати можливі головні болі, підвищення температури, слабкість, запаморочення, постійна втома, депресія.

Часто наврочення і аналогічне енерго-інформаційне ушкодження (вампіризм) наводяться неусвідомлено. З так званими побутовими навроченнями і вампіризмом доводиться стикатися на кожному кроці.

Ми часто, абсолютно не замислюючись, наносимо один одному нехай і не значні, але все ж відчутні енергетичні удари. Грубі слова, взаємні докори, образи і навіть холодність, ігнорування, мовчання – призводять до такого спотворення в енергетиці біополя як наврочення. Дуже часто люди після сварки відчувають занепад сил, спустошеність, депресію.

Багато хто говорить: «У мене все з рук валиться», «Я спустошений» або «Туга», «Жити не хочеться». Саме в цих випадках у людини є пробій в енергетичному тілі і йдуть втрати енергії. Якщо така людина не знайома з методиками психологічного захисту і не володіє техніками відновлення своєї енергетики, то такий пробій може тривати довго і в результаті привести до дуже неприємних наслідків.

 

ЗАМОВЛЯННЯ: Це програмування, магічний вплив. Програмування порушує баланс основних енергетичних потоків. Людина, яка піддалася замовлянню, може виконувати дії, які їй раніше не були властиві. Вона стає як маріонетка, зомбі. Ця людина перестає бути господарем самій собі. Вона дуже страждає при цьому, але нічого не може зробити.

 

 

 

 

 

ПОРЧА: Це впровадження чужих патологічних енерго-інформаційних згустків в ефірне тіло людини. Порча зустрічається значно рідше, ніж наврочення і замовляння. Порча – це завжди результат чийогось зловмисного магічного впливу, оформленого в закінчене бажання зла іншому.

Можна навести порчу і в побутових сварках, кидаючись репліками «щоб ти здох» і т.п. Дані злі побажання, сказані емоційно, з жаром, формуються в самостійні структури і впроваджуються в ефірне тіло людини, на чию адресу були направлені.

Останнім часом порча стало значно частіше зустрічатися у людей. Це пов'язано з тим, що надто великі нервові навантаження.

У сучасних людей. Темп життя, життєві негаразди, постійна напруженість – все це послаблює захисні механізми нашого біополя. Значно легше впроваджуються чужорідні негативні енергетичні потоки. Фактично просте наврочення може перерости в порчу, якщо людина не вміє звільнятися від чужорідних негативних енергій.

 

ПРОКЛЯТТЯ: Це перекриття зв'язку з Божественними Силами. Божественні Сили «ведуть» нас по життю: оберігають, допомагають, сприяють зростанню нашої духовності, посилають знаки. У разі порушення людиною Вселенських Законів, її зв'язок з Божественними Силами перекривається. Якщо на адресу такої людини буде направлено магічний негативний вплив «прокляття», то до неї підключається ця чужорідна негативна енерго-інформаційна структура, яка призводить до величезної втрати енергії, небезпечної для здоров'я і життя людини. У житті у людини все валиться. Її супроводжують хвороби, нещасні випадки. Чужорідна структура штовхає людину до саморуйнування різними шляхами (алкоголізм, наркотики, суїцид).

Якщо близькі люди, батьки людини були грубими, жорстокими, спрямовували на нього потоки лайки і своїми діями і словами постійно несли в її юну підсвідомість інформацію про те, що вони ненавидять її і бажають їй смерті, то таким чином на людину теж накладається прокляття. У неї формується негативна програма (я про це писала вже раніше в своїх постах) – "не живи» або «ти не маєш права на існування».

Фактично ця програма і є прокляття. Така людина повністю відключена від свого духовного тіла. Вона як осінній лист на вітрі – слабка, невпевнена у собі, легко піддається чужому впливу. Куди вітер подме – туди вона і полетить. Як я вже сказала, саме такі люди і стають алкоголіками, наркоманами. Але бувають випадки, коли людина з благополучної сім'ї може відчувати на собі прокляття – різні негативні програми батьків – не живи, не думай, не роби, не відчувай. Це зустрічається у дуже багатьох людей, у багатьох сім'ях.

Нестриманість батьків, їх втому, власні енергетичні спотворення, ведуть до того, що вони кричать на дітей, надто вимогливі і не дають достатню кількість безумовної любові дитині. В результаті у такої дитини теж йдуть потужні енергетичні спотворення аж до повного перекриття його біополя від Божественних потоків Вселенської Енергії Гармонії.

Це причина того, чому діти із зовні благополучних сімей стають хворобливими, нервовими, невдалими в житті і теж можуть стати алкоголіками і наркоманами.

Прокляття схематично можна відобразити наступним чином:

 

 

Ви бачите, що йде перекриття від потоків Вищих Божественних Структур. В результаті Духовне тіло практично не діє. Людина не отримує інформацію про своє справжнє призначення, Вищі Сили не ведуть таку людину. Відбувається так би мовити множинне спотворення в енергетиці. З одного боку Астральне тіло має велику проникність для негативу і чужорідних астральних сутностей, з іншого боку Духовне тіло заблоковано. Божественне тіло зовсім не задіяне.

В такому випадку, Кармичне тіло накопичує в собі величезну кількість негативного енерго-інформаційного потоку.