MENU

 
 
 

Повне очищення жовчного міхура!

У жовчному міхурі накопичується жовч, що надходить з печінки, а потім вивільняється в тонкий кишечник. Він овальної форми і знаходиться під печінкою. У цьому мішечку і знаходиться зелена рідина – жовч.

 

Жовчний міхур, на ряду з іншими органами людського організму, відіграє дуже важливу роль в нормальному функціонуванні організму. Адже якщо жовч буде виводиться якось неправильно, то вона буде отруювати спочатку печінку, а потім і весь організм.

 

Це все позначається на загальному самопочуття і на виникненні різних захворювань.

 

Як і інші органи людського організму, жовчний міхур потребує періодичного очищення. У цій статті ми розповімо про найбільш ефективні способи очищення жовчного міхура. Вони можуть використовуватися як в якості лікування, так і для профілактики.

 

Очищення жовчного міхура.

 

Лимонний сік

Очищення жовчного міхура лимонним соком, є дуже складним, але ефективним способом очищення. Тривалість одного курсу не повинна бути менше одного тижня. За два-три дні до початку курсу, потрібно кожен день ставити очисні клізми. Щодня, протягом усього курсу очищення Ви повинні випивати раз о дві години, 12 склянок холодної очищеної води з додаванням соку одного середнього лимона.

У проміжках між вживанням лимонної води, необхідно пити свіжий буряковий, морквяний або огірковий сік. Але набагато ефективніше суміш з усіх цих трьох соків, для її приготування потрібно змішати один літр морквяного соку з 500 мл бурякового і огіркового соку.

 

Лимонний сік здатний розчиняти і виводити з організму камені, які знаходяться в жовчному міхурі. Необхідно відзначити, що протягом усього часу чистки міхура можуть з’являтися болі в животі, що саме по собі є лише ознакою очищення. Але при побічних ефектах і сильних болях припиніть очищуючий курс і зверніться за консультацією до Вашого лікаря!

 

Буряковий сік

За допомогою цього чудового засобу Ви можете позбутися від усіх жовчних каменів в найкоротші терміни. При цьому, Ви не тільки не відчуєте ніякого дискомфорту, але також і омолодите свій організм!

 

Схема очищення досить проста: варимо кілька очищених середніх головок буряка до отримання кашки (приблизно 7-8 годин). Потім, після охолодження відвару (він повинен бути густим і схожим на сироп) він уже буде придатний для наших процедур. Кожен день, два-три рази за 30 хвилин до їжі приймайте цей сироп по половині склянки. Тривалість очищуючого курсу - приблизно 10-12 днів. За цей час сироп з буряка розчиняє і виводить камені з організму!