MENU

 
 

ПРОСТИЙ  ЗАСІБ  ВІД  ВАРИКОЗУ 

У всіх вдома є цей засіб від варикозу, але ніхто про нього не знає.

Майже кожен з нас знає, що таке варикоз. Ці "павукові" сітки з'являються на ногах, на руках, а іноді і там, де їм бути взагалі не слід було бути. Однак дієвий засіб над варикозом є вдома у кожного. Просто не всі знають, як його використовувати.

 

Спосіб 1

Візьми зелені помідори і розріж їх попалам. Розрізом приклади до місця варикозу і залиш на 2-3 хвилини. Дуже важливо, щоб томати були саме зеленими, в них міститься соланін, який, на жаль, зникає в стиглих помідорах.

Соланін - натуральна отрута. Саме тому людм не рекомендується їсти нестиглі овочі і фрукти. Але для варикозу ця речовина підходить ідеально. У стародавні часи зелені незрілі плоди були основою медицини.

Виконуючи цю процедуру 1-2 рази на день на протязі 10 днів, ти побачиш результат. Після такого "помідорного компресу" бажано змащувати варикозне місце кремом, бо кислота в томатах сильно висушує шкіру.

 

Спосіб 2

Змочи ватний диск яблучним оцтом і приклади до хворого місця. Робити це потрібно 3 рази на день протягом 4 тижнів. Результат прийде сам собою.

 

Яблучний оцет найкраще використовувати на закритих частинах тіла, бо шкіру він сушить ще сильніше, ніж кислота в помідорах.

Якщо у тебе раптом з'явився варикоз на обличчі, то найкраще використовувати зелені томати.

 

Просто, чи не так? Головне - дієво!