MENU

 
                          
 

Спотворення біополя – головна причина важких захворювань у дітей

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні діти при народженні здорові, а інші з перших днів життя приречені на хвороби? Вчора мені поставили запитання - а чому виникає рак у грудних немовлят?
 

Зараз я вам розповім про причини, чому може це станеться.

Чи знаєте ви, що абсолютно всі хвороби фізичного тіла починаються з тонкого плану (тонких тіл людини)?

У наш освічений вік всім відомо, що людина складається з СЕМИ тіл (див. Малюнок). На фізичному рівні хвороби виникають тоді, коли в тонких тілах відбуваються енергоінформаційні порушення - деформація цих тіл. Далі ми й будемо говорити про причини, що породжують деформації, і про методи їх усунення.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні діти при народженні здорові, а інші з перших днів життя приречені на хвороби?

Здорові, перш за все, бажані діти. Якщо ж з якоїсь причини батьки дитини сумніваються, чи потрібна їм ця дитина, чи ні - це перший підсвідомий стрес для ще не народженого малюка, тобто, енергоінформаційний удар, який залишається на тонкому рівні у вигляді деформації енергетичної оболонки.

Потім, якщо пологи були важкими, дитина отримує наступний удар. Він, звичайно ж, не може пам'ятати ці удари, але вони вже залишили свій слід і з кожним новим ударом накопичується їх негативний вплив на маленьку людину.

Відлучення від грудей, прорізування зубів, ясла, дитячий садок, взаємовідношення в сім'ї, переляк, травма, перші труднощі в навчанні, стосунки з однолітками, емоційні переживання і багато іншого в тій чи іншій мірі є підсвідомим стресом. Проблеми роду - весь спектр генетичних захворювань по батьківській і материнській лініях, стають обтяжливою обставиною для здоров'я людини.

Час статевого дозрівання - важкий період, протягом якого організм проходить через серію біологічних змін, і для багатьох цей період пов'язаний з отриманням великої кількості підсвідомих стресів - енергоінформаційних ударів. Як зазначає видатний фізіолог П.К.Анохин, «досить виникнути емоційному збудженню, як негайно весь організм з усіма його системами і периферичними органами виявляється залученим в емоційне втілення».

У період статевого дозрівання підвищується ризик різних захворювань - від гормональних порушень до діабету та онкологічних хвороб.

Процес вікового розвитку організму тісно пов'язаний з соціальними та іншими умовами зовнішнього середовища, в якому живе людина. І, навіть якщо це середовище благополучне, неможливо уникнути все нових і нових ударів, а значить і деформацій енергетичних оболонок.

До певного моменту життя у людини на тонкому плані може накопичитися величезна кількість енергоінформаційних порушень, які виливаються в ті, чи інші захворювання, бо будь-яка стійка деформація енергетичної оболонки призводить до функціональних порушень організму.

А тепер розберемо, які проблеми виникають у людини при деформації тонких тіл, тобто, при енергоінформаційних порушеннях.


 

 

 

 

 

ЕФІРНЕ ТІЛО

Відповідає за життєстійкість, витривалість, активність, здоров'я і здатність існувати в матеріальному світі.
При деформації - аутизм, анорексія, булімія, інфекційні захворювання, зниження імунітету, цукровий діабет, захворювання сечовивідних шляхів, ніг і психічні розлади.


АСТРАЛЬНЕ ТІЛО

Відповідає за шлюб, сім'ю, чутливість, життєрадісність, подяку, сексуальність.
При деформації - алкоголізм, наркоманія, гомосексуалізм, лесбіянство, безпліддя, імпотенція, фригідність, захворювання сечостатевої системи.


МЕНТАЛЬНЕ ТІЛО

Відповідає за здатність абстрактно мислити, аналізувати, систематизувати, управляти, нести відповідальність, інтелектуально розвиватися.
При деформації - порушення пам'яті, мови, контролю за руховою активністю, захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, втрата зору.


КАУЗАЛЬНЕ ТІЛО

Відповідає за здатність любити, поважати, співчувати, приймати, будувати партнерські взаємини.
При деформації беруть свій початок СНІД, гепатит С, депресія, туга, небажання жити, синдром хронічної втоми, захворювання серцево-судинної системи, алергія, лейкемія, захворювання молочних залоз.


БУДХІЧНЕ ТІЛО

Відповідає за здатність творити, творчо самовиражатися, йти власним шляхом, бути вільним, ні від кого не залежати; розвинене самопізнання і самоспостереження.
При деформації людина відчуває себе неповноцінною, занурена в себе, замкнута, йде в ілюзорний світ, відчуває сильну депресію, займається самоїдством; захворювання центральної нервової системи, дихальних шляхів, порушення голосового апарату.


АТМІЧНЕ ТІЛО

Несе відповідальність за понад здібності, гармонію, умиротворення, прийняття всіх аспектів життя в собі та інших.
При деформації настає сплутаність свідомості, галюцинації, розлади психіки, головні болі, погіршення зору і слуху, недоумство.
Негативні ендогенні (що розвиваються всередині) і екзогенні (впливають ззовні) сили, в свою чергу, призводять до мутацій ДНК, що на рівні генетичної інформації передаються нащадкам.