MENU

 
 
 

СТРУКТУРОВАНА ВОДА - ЦЕ ЗДОРОВ'Я ВІД ПРИРОДИ!

«Я прочитав про воду все, що тільки зміг знайти і зрозумів,

що це одна з найбільш таємничих субстанцій» 

Патрік Фланаган, лауреат Нобелівської премії 1994 р.

 

Щоб швидко відновити баланс води в нашому організмі, підійде не будь-яка вода. Всі ми розуміємо, що якість води також важливо, як і її кількість. Водне отруєння набагато небезпечніше харчового, бо вода бере участь у всіх біохімічних процесах організму.

 

Кожні 15 днів в нашому організмі відбувається повне оновлення крові. Вода, основна складова нашого організму (75%), також періодично повністю оновлюється. Таким чином, час від часу оновлюється 70% нас самих. От вже й справді, все тече, все змінюється!

 

Подібне кардинальне оновлення відбувається за рахунок того будівельного матеріалу, який ми вживаємо в якості рідин. Розумієте, наскільки важлива якість води?

 

В ідеалі, це повинна бути чиста вода, без шкідливих домішок і загальною мінералізацією не більше 250 мг / л. Але і просто чистоти ще недостатньо для підтримки здоров'я організму. Що ж іще?

 

«Молекулярна основа - алфавіт води. Якщо я вам дам алфавіт, а ви не знаєте ні слів, ні букв, ні речень, то ви не зможете ним скористатися. Хіміки використовують вкрай елементарний спосіб, коли говорять про воду. По суті, вони говорять про літери алфавіту.

 

Але знання букв ще недостатньо, щоб говорити про Пушкіна або про Шекспіра. Хімічний склад води був панівною точкою зору у хіміків. Так ось, сенсаційна новина полягає в тому, що все це нісенітниця. Структура води набагато важливіша, ніж її склад», -

Роум Рой. Доктор наук, член академії наук Швеції, Індії, Японії, Росії, США.

 

Отже, вчені всього світу прийшли до висновку, що не тільки якість і кількість, але ще і структура води має величезне значення. Однак, найчастіше в нашому розпорядженні звичайна водопровідна вода, очищена різними фільтрами. Але фільтри не змінюють структуру води, вони тільки зменшують кількість шкідливих домішок. Організму ж для нормальної його роботи, потрібно саме структурована вода, яка близька до формули льоду.

 

СТРУКТУРОВАНА ВОДА МІСТИТЬСЯ В РОСЛИННІЙ, ПРИРОДНІЙ ЇЖІ, ОВОЧАХ ТА ФРУКТАХ.

 

Причому, найкорисніші для людини ті овочі і фрукти, а також вода що виросли та знаходяться в тій місцевості, де людина народилася, оскільки структура води людських органів точно відповідає структурі саме тієї води, де народилася людина.

 

Наш організм витрачає великий обсяг біологічної енергії на переробку води, що надходить в нього. Він надає їй ту структуру, яка відповідає рідким середовищам організму, оскільки тільки така вода утримується биомолекулами.

 

Ще один цікавий факт. Дослідження показали, що всі хворі клітини організму оточені неструктурованою водою, а кожна здорова клітина оточена саме структурованою водою. Ми можемо полегшити організму роботу по структуруванню води, і зберегти, в результаті, певний запас біоенергії, витративши її на будь-які інші потреби.

 

На сьогоднішній день відомо кілька способів як приготувати структуровану воду в домашніх умовах. Це просто, це безкоштовно, це нова звичка, яка займе у нас деякий час в день. Але це той золотник, який, поряд з пророщеним зерном, несе нам справжнє здоров'я від самої природи, поповнюючи наш життєвий резерв.

 

 

 

ЩО ТАКЕ СТРУКТУРА ВОДИ І ЯК ВОНА ВПЛИВАЄ НА НАШЕ ЗДОРОВ'Я

 

 

Економічна і філософська газета, №20, травень 2004р.

 

 

 

«У 60-х роках вже минулого, XX століття томські вчені Б.Н.Родімов і І.Н.Торопцев опублікували перші роботи про дивовижні властивості води зі зниженим, по відношенню до природного, вмістом дейтерію - важкого ізотопу водню. Було показано, що така вода, отримана зі снігу та реліктового льоду, сприятливо діє на рослини, тварин і людей.

 

У сімдесяті роки радянським вченим В.М.Мухачевим в книзі «Жива вода» було вперше висловлено припущення про те, що легка вода може допомогти в боротьбі з однією з смертельних небезпек нашого часу - з онкологічними захворюваннями.

 

Але в той період ця смілива гіпотеза не викликала особливого інтересу в науковому світі. Інтерес до легкої воді знову виник лише в 90-х роках - у зв'язку з широкомасштабними дослідженнями, пов'язаними зі створенням найбільш сприятливого середовища проживання для космонавтів при тривалих космічних польотах.

Було доведено, що легка вода не тільки покращує обмінні процеси, а й сприяє збільшенню захисних сил організму. На Заході інтерес до легкої води проявився лише в 1993 році, коли в експериментах на пухлинних клітинах були виявлені її антиракові властивості.

 

Дуже багато зробив для вивчення антиракових властивостей легкої води угорський вчений Г. Шомлаі, який вважає її абсолютно новим інструментом субмолекулярної медицини для лікування та попередження раку.

 

Слід зазначити, що одночасно із зарубіжними вченими протипухлинні властивості легкої води в експериментах на тваринах були виявлені групою вчених під керівництвом І.Н.Варнавського, який працював в тісному контакті з науковцями Інституту медико-біологічних проблем, керованих професором Ю.Н.Сіняком.

 

Пізніше в НДІ Канцерогенезу Російського онкологічного наукового центру ім. Н.Н.Блохина в експериментах на мишах, проведених спільно з Державним науковим центром РФ «Інститут медико-біологічних проблем, були підтверджені гальмівні ефекти легкої води на зростання перещеплюваних пухлин і початок пухлинного процесу.

 

В Європі легка вода вже випускається і використовується в комплексному лікуванні пухлинних захворювань, значно підвищуючи шанси людини на одужання. У США легка вода позиціонується як профілактичний антиракова засіб».

 

 

На межі фантастики. Газета «Труд», 2005р

«Дивовижні нововведення скоро, мабуть, перекочують в наше життя з лабораторій, що займаються підготовкою першого в історії пілотованого польоту на Марс. Багато розробок, призначені для міжпланетного корабля, його систем життєзабезпечення, виявляться корисними і на нашій планеті.

 

«Віддача від передових, проривних технологій настільки вагома, що ми як би отримуємо назад чималі суми, які витрачаються на освоєння космосу», - каже головний конструктор напрямку Дослідницького центру імені Келдиша, координатор робіт по марсіанському проекту Віталій СЕМЕНОВ.

 

Чудодійний еліксир

- Один з яскравих прикладів, - почав нашу розмову конструктор, - нова технологія отримання питної бездейтерієвої води, яку буде використовувати екіпаж міжпланетного марсіанського корабля. Технологія розробляється в Інституті медико-біологічних проблем Російської Академії наук. Ця рідина володіє багатьма чудовими якостями. Дейтерій є давно відомим ізотопом (різновидом) водню.

 

У звичайній воді вміст дейтерію - мізерний, якісь стотисячні частки. Але цей майже примарний ізотоп, як виявилося, грає досить помітну, причому негативну для людини роль. Різні дослідники незалежно один від одного прийшли до єдиної думки: ізотоп шкідливий для організму. Чим його менше залишиться в воді, тим краще.

 

Експерименти наочно показали, що питна вода зі зниженим вмістом дейтерію (для стислості фахівці називають її «бездейтерієвою») набуває протипухлинні властивості. Свого часу в науковому світі це стало сенсацією.

 

Як приклад приведу лише одне дослідження. Мишей штучно заражали раком, вводячи в їх організм штам карциноми легенів Льюїса. Причому хвороба була на такій стадії, що по організму поширювалися метастази. І цим мишам потім давали воду, в якій вміст дейтерію було на 5-6 відсотків нижче. Ефект був вражаючим: зростання метастазів затримувалось на 40 відсотків.

 

Але це не все. Ще одна дивна властивість «чудесного еліксиру» - уповільнення в організмі процесів старіння. Вчені використовували талу (снігову) воду, в якій шкідливого ізотопу приблизно на 10 відсотків менше. Нею поїли свиней, курей, мишей ... І ось до чого це призвело. У свиней став більшим приплід, і вага поросят виявилась більшою, ніж у контрольній групі. У мишей-самців підвищилася статева активність. Кури почали давати в два з половиною рази більше яєць. І навіть пшениця, яку поливали талою водою, росла швидше, і врожайність підвищилася на 58 відсотків ...

 

- Віталій Феліксович, може і чиста, дистильована вода дала б такі ж результати?

- Проводили досліди і з дистилятом. Виявилося, що така вода, навпаки, пригнічує живий організм, а не стимулює його. Сьогодні у фахівців немає сумнівів: бездейтерієва вода благотворно впливає на живий організм.

 

Це важливо для космонавтів, на яких під час тривалого міжпланетного польоту буде діяти безліч несприятливих факторів, включаючи радіацію і мікродомішки в повітрі. Щоб послабити цей шкідливий вплив, космонавти будуть пити бездейтерієву воду.

 

Унікальну технологію її отримання на борту корабля і діючий макет лабораторної установки розробив колектив російських вчених і конструкторів під керівництвом професора, доктора технічних наук Юрія Синяка.

 

Думаю, при відповідному доопрацюванні технології стосовно до земних умов такі апарати могли б знайти дуже широке застосування в лікувальних установах, санаторіях, на підприємствах та й вдома, бо, крім усього іншого, бездейтерієва вода підвищує працездатність, поліпшує самопочуття, підсилює захисні властивості організму. І, як уже говорилося, уповільнює процес старіння ...

 

- Чи не простіше збирати сніг, якого в Росії взимку дуже багато, а потім забезпечувати населення талою водою?

- Ні, це нікудишній варіант. Екологічна ситуація така, що сніг (навіть у віддалених районах країни) містить багато шкідливих домішок.

 

Крім того, в талій воді дейтерію всього на 10 відсотків менше, ніж у звичайній, а установка, про яку йшла мова, дає можливість знизити вміст його на 65 відсотків. При цьому цілющі властивості зростають багаторазово».