MENU

 
 
 

Структурована вода в домашніх умовах

Готується структурована вода досить просто.
Спочатку, як завжди, трохи клопітно, але потім у вас з'явиться свій досвід і вправність. Щоб зрозуміти цю методику, нам треба знати наступне.

Присутні у воді ізоміри важкої води, і в першу чергу, дейтерій, замерзають першими при температурі + 3,8 ° С, а надлегкі ізоміри замерзають при - 1 ° С. Для організму ж найкорисніша вода та, що замерзне від 0 ° С до -1 ° С.

Є два способи отримати корисні структуровану воду в домашніх умовах. Виберіть для себе СВІЙ.

 

Перший Спосіб.

Берем чисту відфільтровану воду, наливаємо в емальовану каструлю і ставимо в морозильну камеру холодильника. З'явився перший льодок, така кромка льоду - це та сама важка вода з дейтерієм, що замерзає при + 3,8С. Вона нам не потрібна, ми від неї позбавляємося, залишаємо в каструлі, а решту води переливаємо в інший посуд і знову ставимо в морозилку.

Вода знову починає замерзати, і коли вона промерзне десь на 2/3, в середині залишиться вода з надлегкими ізомірами (вони замерзають в останню чергу при нижче -1 ° С) в якій будуть міститися всі брудні хімічні домішки. Від цієї води ми теж позбавляємося.

А той лід, який отримано нами в підсумку - це чистісінька і корисна вода, жива і ідеально структурована для нашого організму.


 

Другий спосіб.


Другий спосіб для тих, у кого немає часу ловити момент замерзання води на різних рівнях. Зробимо по іншому.

У невеликих ємностях, наприклад, в чашках, воду повністю заморожуємо в морозилці. Виймаємо отриманий лід, і обполіскуємо його під струменем холодної води - так ми позбавляємося від першої кромки льоду з важкою водою. Залишаємо відтавати лід, поки не залишиться невелика серцевина приблизно з волоський горіх, в ній-то і буде сконцентровано всі блага цивілізації у вигляді домішок і солей. Її ми викидаємо.

Отримана вода готова до використання! Все. Складно? А скільки часу ми готуємо борщ ?! Звикли ж! І ніхто не скаже, що не варто їсти борщ тільки тому, що його довго готувати. Якщо у вас є трохи більше вільного часу, можна отриману воду зробити ще більш корисною і живою.
Наприклад, виставити її на сонечко, щоб вона ще додатково ввібрала сонячну енергію. Можна взяти дві чашки, і переливати воду з однієї в іншу, створивши невеликий водоспад (як у чайній церемонії). Так ми наситимо її киснем і наповнимо рухом! А якщо ви при цьому ще й поговорите з водою, доброзичливо, з добрим настроєм – вода стане справжніми ліками саме для вас!
Отримана вода зберігає свої властивості добу при температурі не вище + 12 ° С, при більш високій вона втрачає свою біологічну активність ще раніше. Так що краще не готувати її про запас, а мати про запас в морозилці кілька стаканчиків із замороженою водою.

 

Нагріта вище 37 ° С, вода втрачає цілющі властивості!

Така терапія структурованою водою дає швидкі результати. Вона діє комплексно, сприяючи оздоровленню і омолодженню організму, стимулюючи обмін речовин, вивільняє енергію для якісного життя.

Пам'ятайте, що свіжі фрукти, овочі, зелень містять структуровану воду. Використовуйте максимально літній час, щоб наситити клітини тіла, очистити і оновити свою водну структуру!