MENU

 
 
 

ВОДА – ОСНОВА НАШОГО ЖИТТЯ

Наша планета вкрита водою на 2/3. Організм людини на 3/4 складається з води. Саме тому вплив води на людину переоцінити неможливо. Ми повністю залежимо від води яку споживаємо, серед якої живемо.

Ще в дитинстві я чув від старих людей легенду, що, буцімто, колись були такі часи, коли люди пили чисту джерельну воду. А вода та була смачна і цілюща. Навіть для юшки воду зачерпували казанком прямо із річки…

Цікава легенда.

Звичайно, сьогодні пити сиру воду з-під крана зважиться далеко не кожен. І для цього не обов'язково знайомитися з висновками медиків. Досить спробувати таку воду на смак. Іржа і найдрібніші осколки труб, пісок, земля, хлор, нітрати, пестициди, нафтопродукти, важкі метали і т.д. – Все це водопровід доставляє прямо до столу кожного міського жителя ...

У 8 випадках з 10, у питній воді перевищено вміст заліза, фенолу і марганцю. Кожен другий водопровідний кран в країні видає воду з невідповідними нормам показниками прозорості, кольору і т.д .. І ця сумна статистика знаходить продовження в медичних звітах: все частіше люди страждають від порушення обміну речовин, гіпертонії, захворювань, серцево-судинної, ендокринної , нервової системи, нирок і т.д ..

Вода є не просто потужним розчинником в нашому організмі, але й носієм закодованої інформації, яку вона отримала з навколишнього світу, речовин та полів, з якими вона контактувала.

Тим часом жоден з фільтрів не може відновити початкову структуру води на якій будується благополуччя всього живого на планеті.

Людський організм на 70% складається з води. В організмі дорослої людини з масою тіла 65 кг міститься в середньому близько 40 літрів води. У міру старіння кількість води в організмі людини знижується. Для порівняння, в тілі 3-х місячного плоду – 95% води, у новонародженої дитини – 75%, а до 95-річного віку в організмі людини залишається близько 25% води.

Багато хто з науковців вважають однією з причин старіння організму – зниження здатності клітин зв'язувати необхідну для обміну речовин кількість води. Вода, використовувана організмом, якісно відрізняється від звичайної – питної. Вода, що міститься в організмі – чітко структурована. Сучасними методами досліджень встановлено, що в контакті з біологічними молекулами вода знаходиться в особливому стані і має структуру, аналогічну структурі льоду. Саме така структура води дає можливість для протікання найважливіших біофізичних і біохімічних реакцій, тому живі молекули організму знаходяться всередині такої структурованої води.

Фото води набраної з під крану та структурованої, яка пробула під час служби у Храмі.
 

У той же час звичайна питна вода являє собою хаотичне скупчення молекул, біологічні молекули самі неміцно розташовані між молекулами такої води і тому утримують її погано. На необхідне структурування звичайної води, для засвоєння її на клітинному рівні, організм витрачає свою енергію.

Достовірно встановлено, що вода має пам'ять. При цьому виявляється, що інформація про перебування у воді шкідливих отруйних домішок не стирається при звичайній фільтрації і вода залишається, по суті, "хворою".

Повна зміна кристалічної структури води відбувається тільки після заморожування-розморожування води. Але й ідеальна вода є в природі – це свіжі овочеві та фруктові соки і природна тала вода.

Неорганічні мінеральні речовини, розчинені у воді, практично не засвоюються організмом (засвоюється близько 10-20 мг / л) і виводяться як чужорідний матеріал. Засвоювати неорганічні речовини можуть тільки рослини. Ми ж всі необхідні організму мінеральні компоненти отримуємо з їжею рослинного і тваринного походження, де набір необхідних неорганічних елементів (мінералів) вже знаходиться у вигляді структурованих з'єднань.

Що стосується мінеральної води, цілюща вона не тільки складом розчинених у ній речовин, а більшою мірою інформацією, яку вода увібрала в себе, проходячи через товщу землі. Кожна крапелька цілющої природної води, поступово просочуючись крізь кристалічні і осадочні породи до поверхні землі, накопичуючись протягом сторіч у скельних порожнечах і тріщинах, піддається багаторічним хемілюмінесцентним вихровим впливам з боку змінного магнітного поля Землі. В результаті у воді утворюються рідкі кристали, які володіють достатньою стабільністю.

Виходячи на поверхню, така вода, що раніше не мала контакту з сонячним світлом, різко активізується. Слабкий світловий вплив стає каталізатором природного процесу завершального багаторівневого інформаційного структурування води на виході з джерела. Дослідження показали, що, радіус біополя для такої структурованої води становить 21 метр, і заміри протягом одного року показали його незмінність.

Здавна вважалося, що вживання талої води сприяє омолодженню організму. Тала вода відрізняється від звичайної своєю структурою, більш схожою зі структурою протоплазми наших клітин. Властивості талої води зберігаються до 12 годин.

Отримати талу воду можна, заморожуючи очищену водопровідну воду в морозильній камері холодильника.

Тим, хто страждає від головних болів, гіпертонії, гастритами, колітами, зайвою вагою, а також усім, хто хоче продовжити молодість і зберегти здоров'я, рекомендую щодня пити талу воду або очищену структуровану воду.

Першу склянку потрібно випивати рано вранці на голодний шлунок, решту – протягом дня, за годину до чергового прийому їжі. Всього, загальний об’єм випитої води повинен бути близько 2 літрів.

Така вода не тільки підвищує фізичні ресурси організму, але і уповільнює процеси старіння, перешкоджаючи зменшенню вмісту води в клітинах, яке зазвичай відбувається в похилому віці.

Вживання структурованої води полегшує роботу внутрішніх органів людини, впливає на склад крові, що забезпечує повноцінну роботу серцево-судинної системи, нервової системи, нормалізує роботу м'язів, покращує загальне самопочуття. Даючи людському організму додаткову енергію, структурована вода знижує стомлюваність, дозволяє обходитися меншою, ніж зазвичай, кількістю їжі і тривалістю сну, помітно стимулюються життєві процеси, особливо це проявляється в підвищенні опору організму, як вірусним захворюванням, так і до раку.

Під мікроскопом, при збільшенні до 20000 разів, у свіжій мінеральній воді, протягом 24 годин спостерігаються сніжинкоподібні згустки молекул води. Така структура води дуже схожа на структуру талої води і води, яка повністю заповнює клітинки здорових немовлят. У клітинах дорослих людей також спостерігається така вода, але концентрація «сніжинок» тим нижче, чим більше вік людини. Винятком є ​​клітини істинно віруючих людей, людей які поглиблено займаються східними єдиноборствами або йогою, досвідчених народних цілителів, з віком у них може спостерігатися навіть збільшення концентрації «сніжинок».

На жаль, вода, видобута з землі штучним шляхом і розлита в пляшки, вже не може володіти всім унікальним комплексом цінностей води, що просочилася на поверхню самостійно. Тобто, споживання бутильованих природних мінеральних вод (особливо насичених вуглекислим газом), з великим терміном придатності, на великій відстані від місця бутилювання, не приносить такого ефекту як поїздка у звичайний місцевий санаторій з водолікуванням.

Як же відбувається інформаційне забруднення води?

Вода має певну рідкокристалічну структуру, обумовлену хімічним складом і фізичними властивостями води. На дану структуру може бути накладена як позитивна, так і негативна інформація. Негативна інформація найчастіше може виходити від неживої природи (геопатогенні зони), від хімічних забруднювачів або від самої людини. Вплив геопатогенних зон на воду дає більш глибокий запис. А ось що стосується інформаційного впливу людини, то тут рівень запису стає глибинним і більш тонким.

Людина вміє любити і точно так же вміє ненавидіти. Людина, що генерує негативне, так зване «лівозакручене» поле, спрямоване на якийсь об'єкт – і сама стає мішенню для таких же полів, які виходять від природних і людських джерел (принцип подібне до подібного!). При цьому відбувається складне багаторівневе інформаційне структурування води, що знаходиться в організмі людини-випромінювача. І природно – негативне...

Однак «брудну» воду можна очистити від негативної інформації, як було описано раніше, тобто через заморожування і розморожування, простою молитвою.

Не обмежуйте себе в питті! Добова норма споживання рідини дорослою людиною становить 1500-2000 мл.
Після 28 років в організмі кожної людини спрацьовує міна уповільненої дії. Включається, закладена еволюцією, програма самоліквідації особи не потрібної для подальшого продовження роду – пропадає відчуття спраги. Наприклад, за час 8 - годинного робочого дня ми умудряємося випити всього 100-200 мл рідини – замість потрібних 800 мл., А потім дивуємося, чому у кожного другого міського жителя в нирках пісок, в жовчному міхурі камені, хрускіт і болі в суглобах і т.д. Згадайте себе в дитинстві чи просто подивіться на дітей. Пробігавши на вулиці 1-2 години, дитина кидає ігри і забігає додому, щоб випити води. Організм дитини, на відміну від організму дорослого, вимагає, щоб кожна порція вжита протягом дня води, була негайно замінена і заповнена, свіжою порцією в достатній кількості. В іншому випадку для роботи організму буде використовуватися вже відпрацьована ним вода, наповнена токсинами і негативними енергіями, які при постійнай нестачі рідини в тілі не виносяться, а залишаються в організмі, отруюючи його, притягаючи до себе хвороби.

До уваги жінок! Багато хто з Вас, піклуючись про красу особи, передчасно старять самих себе і свою зовнішню красу, скорочуючи споживання рідини. У нас просто немає теорії системного споживання саме води. А багато рідини у вигляді газованих і гарячих напоїв, наносять тільки шкоду здоров'ю і створюють при системному вживанні не тільки зовнішні, але і внутрішні набряки.
Хочу вас запевнити в тому, що структурована вода не тільки не викликає набряків у людей, а й стимулює органи вивілення і тим самим позбавляє від внутрішніх і зовнішніх набряків, а також нормалізує вагу. Тільки при дуже серйозних проблемах з обміном речовин і непрацюючих нирках можуть спостерігатися набряки. Але й тут можна застосувати особливий підхід.

Які правила потрібно дотримуватися при вживанні води:

1. Пийте рівномірно і невеликими ковтками. Не пийте воду залпом і у великій кількості. Ковтаючи воду, намагайтеся деякий час потримати її в роті, перемішуючи язиком. Під язиком знаходяться біологічно активні точки, пов'язані з усіма органами людини. Саме через них вода найкраще впливає на організм, коли людина відчуває себе розбитою та втомленою. Пийте із задоволенням і насолодою, відігнавши від себе всі темні думки. При цьому завжди пам'ятайте, для чого ви це робите. Думайте про те, що кожен ковток води принесе вам певну користь, поверне сили і бадьорість, очистить організм, перетворить вас в сильну та здорову людину. Це налаштовує організм і підсилює цілющу дію води. Навіть під час роботи, протягом дня тримайте при собі пляшку з водою, щоб час від часу зробити кілька ковтків.

2. Для пиття користуйтеся талою або структурованою водою. Не варто пити кип'ячену охолоджену воду. Заморожуйте для пиття в морозильній камері фільтровану воду. При короткочасному кип'ятінні втрачається близько 30% цілющих властивостей, тривале кип'ятіння повністю стирає найтонший рівень запису інформації і залишається просто чиста не структурована вода.
Але найголовніше – при охолодженні кип'ячена вода натягує на себе енергетику приміщення і якщо приміщення має негативний фон, то і вода буде мати відповідний заряд.

3. Пийте воду перед сном. Кілька ковтків будуть сприяти очищенню органів вночі, причому всі шкідливі речовини будуть видалені вранці, разом з сечею.

4. Пийте воду вранці, як встанете. Стакан води випитий вранці натщесерце очищає шлунок, промиває його від гнильних бактерій і шлаків, що скупчилися там за ніч і заряджає організм.

5. Пийте воду за годину перед усіма прийомами їжі. Це активізує і готує травний тракт до прийняття їжі і сприяє кращому її переварюванню.

6. Змочування і споліскування волосся талою або структурованою водою запобігає їх випаданню, стимулює ріст і зміцнення, надає волоссю особливу м'якість, шовковистість і блиск.

7. Щоденне полоскання талою або структурованою водою порожнини рота лікує та запобігає стоматитам, захворюванням ясен, пародонтозу, зміцнює зуби.

8. Ванни із застосуванням талої або структурованої води, творять просто чарівну загальнозміцнюючу, тонізуючу, заспокійливу, і омолоджуючу дію. Але можна з чисто життєвих та економічних міркувань, хоча це і менш ефективно, виконувати повне обприскування тіла з розпилювача або робити обгортання в простирадло змочене теплою водою.

9. Робіть відвари і настої з лікувальних трав на структурованій воді. При приготуванні відварів із лікувальних трав з використанням лікарської сировини на структурованій воді у відвар виділяється в 1,5-2 рази більше біологічно активних компонентів. Біологічна активність отриманих розчинів як мінімум в 2-3 рази перевищує активність розчинів отриманих із застосуванням артезіанської води.

Захворювання, по яких є зафіксовані позитивні результати з практики застосування води:

Це запальні, інфекційні, септичні захворювання: пародонтоз, карієс, гнійний отит, гнійні кісти, алергія, тромбофлебіт, мастопатія, поліпи, атеросклероз, безсоння, зниження статевої функції, гінекологічні запалення, безпліддя, захворювання серцево-судинної системи, захворювання крові, жовчокам'яна, сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, цистит, енурез, гастрит, виразка шлунка, гайморит, бронхіт, остеохондроз, радикуліт, запалення суглобів, невралгія, поліартрит.

Важковиліковні захворювання: лейкемія, цироз печінки, туберкульоз, гепатит, цукровий діабет, захворювання імунної системи.

Висока проникаюча здатність структурованої води має велике значення для лікування будь-яких захворювань, пов'язаних з недостатнім кровопостачанням внутрішніх органів і особливо людського мозку. Як приклад можна привести гастрит.

Однією з причин виникнення гастриту є недостатність кровопостачання стінок шлунка. У дрібних капілярах накопичуються мертві клітини, білкові токсини і продукти клітинного розпаду.

Структурована вода, проникаючи через мембрани клітин, розчиняє ці речовини і виводить їх з організму. Кровопостачання шлунку поліпшується і відновлюється. Уражені клітини епітелію, що вистилають шлунок, так само відновлюються. Клітини, які не підлягають відновленню, поступово розчиняються шлунковим соком, а на місце пошкоджених клітин приходять молоді і здорові.

Аналогічна дія проявляється і при інших поширених хронічних захворюваннях: при інсульті, інфаркті, туберкульозі, остеохондрозі, простатиті, пієлонефриті, циститі та ін.