MENU

 
 

Простий засіб нормалізації кислотно-лужного балансу

 

Ваше тіло занадто закислене. Що ж з цим робити?

Цей простий засіб допоможе нейтралізувати ваш pH, і створити в тілі здорове лужне середовище.

Ваше тіло з усіх своїх сил намагається підтримувати всередині хиткий кислотно-лужний баланс. Все в нашому світі – від клітин нашого організму до якості грунту і того, чи є в океані життя, залежить від pH.

Термін pH є скороченням від «potential hydrogen», і показує, скільки атомів водню знаходиться в певному об’ємі вимірюваного середовища. Якщо нас цікавить наше тіло, то до вимірюваного середовища відносяться складаючі його рідини і тканини.

Шкала pH вимірює, наскільки кислотним або лужним є те чи інше середовище, і проградуірована від 0 до 14. Сімка на цій шкалі відповідає нейтральному балансу. Нижче 7 середовище помалу стає кислішим, вище 7 – лужнішим.

Для різних частин тіла з різних причин оптимальним є свій рівень pH. Наприклад, ваш кишечник, шкіра і вагіна повинні бути трохи кислотними – це допомагає протистояти недружнім бактеріям.

Слина є скоріше лужною. Сеча, в свою чергу, більш кислотна, особливо вранці.

І на додачу до всього цього вашому тілу доводиться на регулярній основі мати справу з кислотами, які є продуктами дихання, метаболізму, розпаду клітин і фізичних вправ.

Але, мабуть, найбільш важливим для нас є показник pH нашої крові. Для оптимального здоров'я ваших клітин pH вашої крові повинно бути злегка лужним, а його значення знаходитися в межах від 7.365 до 7.4

Саме тому нам так важливо знати хоча б в загальних рисах, як саме наші тіла утримують pH нашої крові в правильному діапазоні. Цей баланс не утворюється в вашому тілі просто так – воно тяжко працює над його створенням.

Більшість людей кілька разів за день буквально купає клітини свого тіла в кислотних ваннах, набиваючи його цукром, консервами та м'ясом тварин, вирощених на фабриках.

При цьому вони навіть не замислюються, який вплив це справляє на їхнє тіло, особливо на травну систему, печінку і нирки. Запалення, алергія, артрит, проблеми зі шкірою, запори, порушення травлення, стрес (як фізичний, так і ментальний), а також хронічні захворювання і рак просто в захваті від такої дієти.

Ну і крім усього іншого надлишково кислотне середовище – рай для шкідливих бактерій, мікроогранізмов (таких, як дріжджі та грибки), і навіть вірусів, здатних залишити від нашого здоров'я одні лиш клапті.

Саме тому для того, щоб залишатися в доброму здоров'ї, так важливо підтримувати правильний баланс pH.

Рецепт простого засобу, який допоможе вам привести в норму ваш кислотно-лужний баланс.

 

Складові

• 2/3 чайної ложки харчової соди

• 4 столові ложки свіжого лимонного соку або органічного яблучного оцту

 

Рецепт

1. Змішайте всі інгредієнти разом в склянці. Після цього суміш відразу почне шипіти.

2. Продовжуйте додавати соду, поки шипіння не припиниться, після чого заповніть склянку чистою кип'яченою водою.

3. Випийте вміст склянки за один раз.

 
Це простий засіб допоможе нормалізувати ваш pH, і створити в тілі здорове лужне середовище.